Gabinet Lekarski Marek Klar - lekarze

ocena 4.7 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Gabinet Lekarski Marek Klar - zespół

Pacjenci Gabinetu Lekarskiego Marek Klar obejmowani są troskliwą opieką, którą wyróżnia serdecznie podejście do pacjenta, życzliwość i cierpliwość w wyjaśnianiu natury choroby oraz przebiegu leczenia. Konsultacje i zabiegi przeprowadzane są przez właściciela gabinetu, którym jest doktor Marek Klar. Jest on specjalistą posiadającym wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Szkolił się w kraju i za granicą. Posiada prawo wykonywania zawodu na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Do tej pory przeprowadził ponad dziesięć tysięcy zabiegów operacyjnych. Tam gdzie jest to możliwe, wykorzystuje procedury minimalnie inwazyjne, aby uchronić pacjentów przed obciążeniem, jakie niesie chirurgia klasyczna. Łączy techniki operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej z technikami chirurgii plastycznej uzyskując bardzo dobre efekty kosmetyczne, szczególnie u pacjentów wymagających rekonstrukcji po rozległych operacjach onkologicznych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska