Gabinet Gabinet Lekarski Tomasz Walkowiak Gabinet Gabinet Lekarski Tomasz Walkowiak Gabinet Gabinet Lekarski Tomasz Walkowiak

Gabinet Lekarski Tomasz Walkowiak – informacje ogólne

Gabinet Lekarski Tomasz Walkowiak oferuje pacjentom szeroki zakres diagnostyki ultrasonograficznej. Kierujący nim lekarz posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe – to specjalista w dziedzinie medycyny rodzinnej i pediatrii oraz znakomicie wykwalifikowany radiodiagnosta z szeregiem dyplomów potwierdzających jego wiedzę i uprawnienia.

Doktor przeprowadza badania zarówno u pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną u niemowląt i noworodków – wykonuje USG przezciemiączkowe.

W ofercie gabinetu znajdują się badania USG jamy brzusznej, piersi i sutka, jak również USG tarczycy i szyi. W Gabinecie Lekarskim Tomasza Walkowiaka znajdą pomoc także osoby borykające się z problemem niewydolności żylnej. Doktor przeprowadza badania USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych, żył i tętnic kończyn górnych, przy pomocy nowoczesnego ultrasonografu diagnozuje również aorty i tętnice biodrowe oraz tętnice szyjne.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do wyposażenia gabinetu należy zaawansowany technologicznie ultrasonograf CX50 firmy PHILIPS, przeznaczony do ogólnych badań USG. To kompaktowy mobilny aparat wyposażony w monitor wysokiej rozdzielczości, zapewniający znakomitą widoczność również w trudnych warunkach przeprowadzania badań.

Udogodnienia dla pacjentów

Doktor Walkowiak przyjmuje osoby dorosłe oraz dzieci. Posiada kwalifikacje do przeprowadzania diagnostyki takiej jak m.in. badania przezciemiączkowe noworodków i niemowląt. Umiejętności doktora dodatkowo wspiera jego wiedza z dziedziny pediatrii (specjalizacja).

Gabinet Lekarski Tomasz Walkowiak – osiągnięcia i certyfikaty

Kierujący gabinetem lek. Tomasz Walkowiak ukończył liczne kursy oraz szkolenia, dzięki którym posiada wiedzę i uprawnienia do wykonywania szerokiej gamy badań. Między innymi, dysponuje certyfikatami Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w Zamościu, czołowego ośrodka szkolącego diagnostów obrazowych w Polsce.