SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Gabinet Manufaktura Piękna

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Gabinet "Manufaktura Piękna" Wygląd zewnętrzny Gabinet "Manufaktura Piękna" Recepcja, poczekalnia Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet zabiegowy Gabinet "Manufaktura Piękna" dr Katarzyna Luch Kadra Gabinet "Manufaktura Piękna" Recepcja, poczekalnia Gabinet "Manufaktura Piękna" Wygląd zewnętrzny Gabinet "Manufaktura Piękna" Wygląd zewnętrzny Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Manufaktura Piękna - logo

Informacje ogólne o Gabinecie "Manufaktura Piękna"

Manufaktura Piękna jest nowoczesną placówką założoną i prowadzoną przez Katarzynę Luch – lekarza medycyny estetycznej. Klientom oferowany jest w niej szeroki zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej. Wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, aby podążać za stale zmieniającymi się trendami w nowej i dynamicznie rozwijającej się dziedzinie, jaką jest medycyna estetyczna. Przed zabiegami przeprowadzana jest fachowa konsultacja lekarska, pozwalająca dobrać je indywidualnie, w zależności od potrzeb oraz stanu zdrowia pacjenta.

Gabinet Manufaktura Piękna urządzony jest w pastelowych kolorach i pałacowej stylizacji, a panująca w nim spokojna i intymna atmosfera pozwala na wyciszenie i relaks. Oferowane są w nim zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia oraz karboksymetylocelulozy. Stosujemy także leczenie zmarszczek preparatami toksyny botulinowej (botoks). Można tu także poprawić kondycję skóry, usunąć plamy i przebarwienia, nagromadzoną niechcianą tkankę tłuszczową, a także walczyć z problemem nadmiernej potliwości. W szerokiej ofercie gabinetu znajdą również Państwo zabiegi liftingujące i rewitalizujące z użyciem nici PDO i polikaprynolaktonowych. Gabinet specjalizuje się także w powiększaniu i podkreślaniu ust preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Wyróżnia nas także fakt, że jako jedni z nielicznych na Dolnym Śląsku przeprowadzamy zabiegi powiększania piersi nieinwazyjną metodą z użyciem preparatu Aquafilling – zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a efekty trwają powyżej 5 lat.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o jak najwyższy komfort naszych pacjentów oferujemy:

  • Płatności w systemie ratalnym z możliwością korzystnego rozłożenia rat, dzięki czemu można wykonać zabieg bez konieczności czekania w kolejce

  • Bezpłatny parking dla osób poruszających się samochodem, położony bezpośrednio przy budynku, w którym znajduje się gabinet

  • Możliwość płatności kartą

Osiągnięcia i certyfikaty Gabinetu "Manufaktura Piękna"

Gabinet Medycyny Estetycznej "Manufaktura Piękna" specjalizuje się w zabiegach opartych na zastosowaniu preparatów kwasu hialuronowego, stosowanych w szerokim zakresie w medycynie estetycznej w celu redukcji zmarszczek, wygładzania głębokich bruzd skórnych, poprawy konturów twarzy, dodawania objętości ustom oraz rewitalizacji całego ciała. Stosujemy wyłącznie markowe preparaty najwyższej jakości, dbając o dobry efekt końcowy zabiegu, ale również o bezpieczeństwo naszych Pacjentów.

Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna" Gabinet Gabinet "Manufaktura Piękna"

Filmy Gabinet Manufaktura Piękna

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.