5,0 / 5  - 19 ocen »
Gabinet zabiegowy EsteMat Gabinet zabiegowy EsteMat Gabinet zabiegowy EsteMat Gabinet zabiegowy EsteMat Gabinet EsteMat

Informacje ogólne o EsteMat

EsteMat to zlokalizowany we Wrocławiu gabinet specjalizujący się w medycynie estetycznej. W zakres jego usług wchodzą zabiegi odmładzające, poprawiające wygląd i kondycję skóry oraz likwidujące jej niedoskonałości. Wszystkie procedury wykonuje wykwalifikowany specjalista medycyny estetycznej lek. Mateusz Matczuk

Ważne miejsce w ofercie EsteMat zajmują zabiegi laserowe. Do wyposażenia gabinetu należy wielofunkcyjny system laserowy X-Lase Plus, przy pomocy którego doktor Matczuk przeprowadza m.in. fotoodmładzanie skóry twarzy, dekoltu, szyi oraz dłoni, zabiegi zamykania naczynek na nosie, policzkach i innych częściach twarzy oraz na nogach. Laser jest wykorzystywany także przy usuwaniu zmian barwnikowych, rumienia i przebarwień. Doktor posługuje się urządzeniem w leczeniu pacjentów z grzybicą paznokci, trądzikiem, jak również w zabiegach usuwania blizn i rozstępów. Gamę usług z zastosowaniem X-Lase Plus zamyka laserowy resurfacing (nieablacyjny, ablacyjny, frakcyjny).

W ramach medycyny anti-aging specjalista przeprowadza zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (botox). Preparaty toksyny sprawdzają się w redukcji zmarszczek mimicznych, w tym lwiej zmarszczki, zmarszczek poziomych czoła, kurzych łapek czy zmarszczek na brodzie. Przy ich pomocy można skorygować kształt nosa (unieść jego czubek) oraz zniwelować opadanie kącików ust. Preparaty na bazie toksyny botulinowej są wykorzystywane również w terapii osób borykających się z problemem nadpotliwości (hiperhydrozy) dłoni, pach i stóp, migren oraz bruksizmu.

Kolejną techniką zabiegową stosowaną w gabinecie są iniekcje kwasu hialuronowego. Skuteczne w przywracaniu skórze prawidłowego nawilżenia i blasku, sprawdzają się także w wypełnianiu zmarszczek, modelowaniu owalu twarzy i odmładzaniu skóry dłoni. Preparaty kwasu hialuronowego wykorzystuje się w modelowaniu i powiększaniu ust, w nieoperacyjnej korekcie kształtu nosa, jak również w zabiegach modelujących linię żuchwy, brodę bądź policzki.

Przy modelowaniu twarzy i ciała stosuje się także hydroksyapatyt wapnia. Doktor Matczuk wykonuje zabiegi z użyciem preparatu Crystalys.

W ofercie gabinetu znajduje się zabieg z zastosowaniem preparatu Algeness, stanowiącego alternatywę dla wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Algeness to biodegradowalny dermowypełniacz, wykorzystywany najczęściej do korekty zmarszczek wokół ust, linii marionetki oraz fałd nosowo-wargowych. Umożliwia odbudowę ubytków podskórnej tkanki tłuszczowej. Daje natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek, poprawia napięcie i gęstość skóry oraz przywraca jej naturalną objętość.

Osoby zainteresowane minimalnie inwazyjnymi, naturalnymi metodami mogą poddać się mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowego. Pochodzące z krwi własnej pacjenta osocze (PRP) jest bezpieczne i daje trwałe rezultaty, oparte na stymulowaniu procesów regeneracji skóry. W ofercie gabinetu znajduje się tzw. wampirzy lifting, zabieg polegający na serii ostrzyknięć twarzy osoczem bogatopłytkowym. Osocze może być wykorzystywane również w redukcji cieni pod oczami.

Oferta EsteMat obejmuje mezoterapię 2w1, czyli zabieg Hydra Booster. To skondensowany zastrzyk odmładzający z kwasu hialuronowego połączonego z glicerolem i substancjami aktywnymi. Rezultatem iniekcji jest głębokie nawilżenie, odmłodzenie, ujędrnienie i wyrównanie kolorytu skóry twarzy, wypełnienie zmarszczek i zwężenie porów. 

Do zabiegów odmładzających wykonywanych w gabinecie należą także procedury z zastosowaniem nici liftingujących Silhouette oraz PDO.

W ramach medycyny estetycznej dla mężczyzn doktor oferuje m.in. zabiegi modelowania linii żuchwy i owalu twarzy oraz korekcje podbródka mało wyrazistego lub cofniętego. Dużym zainteresowaniem pacjentów cieszą się zabiegi odmładzające oraz leczenie łysienia – stosowaną metodą jest ostrzykiwanie owłosionej skóry głowy osoczem bogatopłytkowym. Mężczyźni z problemem cieni pod oczami mogą poddać się zabiegowi z użyciem kwasu hialuronowego połączonego z osoczem. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą EsteMat.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do wyposażenia gabinetu EsteMat należy m.in. laser X-Lase Plus włoskiej firmy Biotec. To wielofunkcyjna platforma, której skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485, a także notyfikacja TUV Rheinland, należącej do ścisłej czołówki jednostek certyfikujących aparaturę medyczną dla Komisji Europejskiej. System jest kompatybilny z 4 głowicami, umożliwiającymi wykonywanie szeregu zabiegów, od resurfacingu po depilację laserową.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Wiedza i doświadczenie właściciela gabinetu

  • Zabiegi z użyciem zaawansowanej technologicznie aparatury

  • Nowoczesne wnętrza

  • Atrakcyjna lokalizacja

  • Liczne promocje dla pacjentów