Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Wygląd zewnętrzny Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Recepcja, poczekalnia Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Recepcja, poczekalnia Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Recepcja, poczekalnia Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Gabinet zabiegowy Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Recepcja, poczekalnia Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Wygląd zewnętrzny Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Gabinet Medycyny Estetycznej dr Agnieszka Jabłko - logo

Informacje ogólne o Gabinecie Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko

Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko znajduje się w dużym kompleksie Day Spa Małgorzata Bartoszewicz. Dzięki zaoferowaniu połączenia usług kosmetycznych z zabiegami medycyny estetycznej, klienci mają możliwość kompleksowego dbania o urodę i osiągnięcia dodatkowych korzyści z zabiegów kosmetycznych przygotowujących do zabiegów medycyny estetycznej oraz odpoczynku i regeneracji po zabiegach.

Stylowo urządzone wnętrza Gabinetu Medycyny Estetycznej są pełne nastroju i dobrych emocji. Każda Klientka jest traktowana indywidualnie. Może skorzystać z szerokiej oferty usług świadczonych na najwyższym poziomie. Priorytetem zabiegów są: profesjonalizm, skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjentów, dlatego personel Gabinetu Medycyny Estetycznej stale podnosi swoje kwalifikacje. Pani dr Jabłko kilka razy w roku uczestniczy w konferencjach poświęconych najnowszym osiągnięciom medycyny estetycznej. Uczestniczy również w cyklicznych szkoleniach doskonalących z zakresu techniki zabiegowej.

Dla klientów organizowane są Dni Otwarte. Można wtedy odwiedzić gabinet i w miłej atmosferze zapoznać się ze sprzętem oraz poznać poszczególne zabiegi medycyny estetycznej. Lojalni klienci mogą korzystać z częstych promocji oraz stałych obniżek cen.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko specjalizuje się w terapiach manualnych, które możliwe są do przeprowadzenie wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej. Z innych zabiegów uzupełniających pacjenci mogą skorzystać w znajdującym się w tym samym kompleksie Day Spa. W Gabinecie Medycyny Estetycznej znajdują się wyłącznie urządzenia pomocne przy wykonywaniu mezoterapii, lipolizy i zastosowaniu wypełniaczy.

Na wyposażeniu gabinetu są przede wszystkim specjalistyczne igły do podawania substancji aktywnych oraz kaniule do aplikacji wypełniaczy. Kaniule to cienkie, elastyczne igły o tępej, zaokrąglonej końcówce i ultracienkich ściankach. Zastosowanie ich w zabiegach zmniejsza konieczność stosowania znieczulenia, gdyż podanie wypełniaczy jest praktycznie bezbolesne. Ryzyko uszkodzenia nerwów i naczyń w trakcie zabiegu jest minimalne. Po zabiegu znacznie rzadziej powstają krwiaki i siniaki niż po zabiegach z wykorzystaniem igieł. Kaniule pozwalają na komfortową aplikację wypełniaczy i korekcję skóry twarzy, szyi i dekoltu. Rozmiar kaniuli dobiera się indywidualnie.

Wykorzystywany w zabiegach drobny sprzęt medyczny jest sterylny, jednorazowego użytku.

Już wkrótce w Gabinecie Medycyny Estetycznej zostanie uruchomiony laser firmy Fotona, lidera w produkcji i rozwoju najbardziej zaawansowanych systemów laserowych na świecie. Nowoczesne lasery medyczne działają w oparciu o rewolucyjną technologię fraksel. Ponadto szereg innowacyjnych rozwiązań zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz ich doskonałe rezultaty w zakresie medycyny estetycznej.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy naszym klientom szereg udogodnień.

Współpraca z Day Spa Małgorzata Bartoszewicz zapewnia pacjentom możliwość skorzystania z dodatkowych kosmetycznych zabiegów uzupełniających. Dzięki temu każda klientka może w komfortowych warunkach skorzystać z zabiegów kosmetycznych przygotowujących skórę do zabiegów medycyny estetycznej, a po nim zabiegom wzmacniającym efekt terapeutyczny. Po zabiegu mezoterapii można skorzystać z masażu.

Kosmeceutyki i suplementy diety stanowiące uzupełnienie zabiegów lub służące do przedłużenia w warunkach domowych dostępne są do nabycia bezpośrednio w gabinecie.

Klienci mogą skorzystać z okazjonalnych promocji i obniżek cen. Lojalnym klientom przysługują stałe rabaty.

W czasie Dni Otwartych klienci mogą poznać personel oraz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procedur zabiegowych jeszcze przed zakupem zabiegów.

Osiągnięcia i certyfikaty Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko

Najważniejszym osiągnięciem pani dr Agnieszki Jabłko jest uzyskanie dyplomu lekarza medycyny estetycznej. Otrzymała go wraz z ukończeniem trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie. Ponadto regularnie uczestniczy w kursach dokształcających, konferencjach, sympozjach i szkoleniach. Ostatnio brała udział w szkoleniach: Zastosowanie toksyny botulinowej w medycynie estetycznej oraz Wypełniacze - poziom podstawowy organizowanych przez Fenice - Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging im. prof. Pasquale Motolese w Warszawie. Zdobytą wiedzę i umiejętności z sukcesem wykorzystuje w poszerzaniu oferty swojego gabinetu.

Gabinet Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Gabinet Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko Gabinet Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska