Gabinet Moconti

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 17:30
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 15:30
sobota
nieczynne
niedziela
-
Widok ogólny Moconti dr Zajda, urolog z gabinetu Moconti Gabinet zabiegowy Moconti Gabinet zabiegowy Moconti Gabinet Moconti - logo

Informacje ogólne o Gabinet Moconti

Gabinet Urologiczny MOCONTI jest placówką medyczną, która swoim Pacjentom oferuje diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn. W ramach wizyty przeprowadzamy badania ultrasonograficzne różnych narządów (m.in. USG tarczycy, sutków, jamy brzusznej ze szczególnym uwzględnieniem układu moczowego, badanie USG gruczołu krokowego z zastosowaniem specjalnej sondy doodbytniczej) i FLOW, czyli badanie przepływu z kontrolą zalegania po mikcji, wykonujemy także biopsje piersi, tarczycy i gruczołu krokowego (TRU-CUT), cystoskopie oraz drobne zabiegi urologiczne w znieczuleniu miejscowym. Prowadzimy skuteczne i nieinwazyjne leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet przy pomocy nowoczesnego aparatu NeoControl, a także przeprowadzamy leczenie farmakologiczne różnych schorzeń, takich jak łagodny przerost gruczołu krokowego u mężczyzn czy nadreaktywność pęcherza u kobiet.

Naszym Pacjentom pragniemy zapewnić trafną diagnostykę i skuteczne leczenie schorzeń urologicznych, dlatego Gabinet Urologiczny MOCONTI wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt specjalistyczny, w tym wysokiej klasy aparat ultrasonograficzny ALOKA Prosound alfa6, a także nowoczesny aparat NeoControl, wykorzystywany do wzmacniania mięśni przepony moczowo-płciowej. Kadrę medyczną placówki tworzą doświadczeni lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i szeroką wiedzą, systematycznie pogłębianą poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach i sympozjach naukowych.

Zależy nam nie tylko na skuteczności przeprowadzanego leczenia, ale również na komforcie i dobrym samopoczuciu naszych Pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w naszym Gabinecie przebiegała w serdecznej, przyjaznej atmosferze. Nasi specjaliści do każdego Pacjenta podchodzą w sposób indywidualny, każdemu poświęcają maksimum czasu i uwagi, cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania i przystępnie tłumacząc specyfikę poszczególnych zabiegów i metod leczenia. Nasz Gabinet mieści się w gustownych, nowoczesnych a jednocześnie przytulnych wnętrzach, a dogodna lokalizacja e centrum Warszawy zapewnia łatwy dojazd z każdego punktu miasta.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Naszym Pacjentom pragniemy zapewnić trafną diagnostykę i skuteczne leczenie problemów urologicznych, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt specjalistyczny, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Na wyposażeniu naszej placówki znajdują się m.in.:

  • Aparat ultrasonograficznyALOKA Prosound alfa6 – wysokiej klasy urządzenie USG, umożliwiające przeprowadzanie diagnostyki schorzeń różnych układów. To niezwykle szybki kompaktowy aparat USG, który zapewnia najwyższą jakość obrazu dzięki japońskiej technologii. Posiada szeroki zakres różnorodnych funkcji i wbudowanych systemów, wielokrotny zoom oraz łatwy w obsłudze system archiwizacji i obróbki obrazów ultrasonograficznych.

  • Fotel NeoControl – nowoczesne urządzenie, które bez wysiłku ze strony Pacjenta umożliwia wzmocnienie mięśni przepony moczowo-płciowej. Zasada jego działania opiera się na generowaniu impulsów, powodujących mimowolne skurcze mięśni, co z kolei prowadzi do ich wzmocnienia i wytrenowania. Urządzenie wzmacnia mięśnie bez potrzeby rozbierania się Pacjenta w celu założenia elektrod w miejscach intymnych, co niewątpliwie wpływa na komfort całego zabiegu. Fotel NeoControl ma zastosowanie w całkowicie nieinwazyjnym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet, a także podczas leczenia innych dysfunkcji mięśni miejsc intymnych, np. zwieracza odbytu.

  • Urządzenie do badania przepływu FLOW – umożliwia zbadanie przepływu i ocenę zalegania moczu. Badanie z zastosowaniem tego urządzenia pozwala dokładnie określić rodzaj zaburzeń prowadzących do nieprawidłowości w opróżnianiu pęcherza moczowego.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Zależy nam na pełnym komforcie naszych Pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Gabinecie Urologicznym MOCONTI przebiegała w sympatycznej, przyjaznej atmosferze. Dla Pacjentów przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których warto wymienić:

  • Przyjazne wnętrza – nasz Gabinet mieści się w przytulnych, gustownie wyposażonych wnętrzach, co wpływa na komfort Pacjenta i sprawia, że leczenie w MOCONTI odbywa się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

  • Szeroki zakres badań – w ramach konsultacji urologicznej mamy możliwość przeprowadzenia różnorodnych diagnostycznych, umożliwiających postawienie trafnej diagnozy i rozpoczęcie leczenia już na pierwszej wizycie. Różnorodność badań, wykonywanych przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów już w trakcie wizyty, stanowi także znaczną oszczędność czasu naszych Pacjentów.

  • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny, przyjazny personel medyczny. Do każdego z naszych Pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny, wnikliwie analizujemy dolegliwości i przeprowadzamy wszelkie niezbędne badania, które umożliwiają postawienie trafnej diagnozy. U każdego Pacjenta w trakcie pierwszej wizyty wykonujemy badanie USG jamy brzusznej, które stanowi cenne uzupełnienie wywiadu lekarskiego.

Osiągnięcia i certyfikaty Gabinet Moconti

Najważniejszym osiągnięciem naszej placówki jest stale rosnąca liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy dzięki naszym specjalistom pozbyli się swoich problemów urologicznych i odzyskali zdrowie. Pacjenci doceniają szeroką wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe naszych lekarzy, a także sympatyczną, ciepłą atmosferę, panującą w Gabinecie. Wielu z nich podkreśla indywidualne podejście do każdego Pacjenta, a także szeroki zakres różnorodnych badań diagnostycznych, które ułatwiają i przyspieszają postawienie właściwej diagnozy, co z kolei umożliwia szybkie wdrożenie odpowiedniej metody leczenia. Zadowoleni Pacjenci polegają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a ich szacunek i zaufanie stanowią dla nas najwyższą wartość.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska