Moconti - cennik

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 17:30
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 15:30
sobota
nieczynne
niedziela
-

W naszym Gabinecie przeprowadzamy liczne zabiegi z zakresu diagnostyki chorób układu moczowo-płciowego. W naszej ofercie znajdują się badania ultrasonograficzne, przeprowadzane u każdego Pacjenta w trakcie pierwszej konsultacji urologicznej. Dzięki badaniu USG możemy obejrzeć narządy jamy brzusznej ze szczególnym uwzględnieniem nerek, pęcherza, gruczołu krokowego oraz jąder, co stanowi cenne uzupełnienie wywiadu lekarskiego i badania palpacyjnego. W przypadku łagodnego przerostu lub stanów zapalnych gruczołu krokowego, a także u Pacjentów z podejrzeniem nowotworu tego gruczołu lub niepłodności przeprowadzamy badanie ultrasonograficzne gruczołu krokowego TRUS, wykonywane przy pomocy specjalnej sondy doodbytniczej, co umożliwia szczegółową i precyzyjną diagnostykę gruczołu krokowego. W naszej ofercie znajduje się też badanie przepływu FLOW, pozwalające zdiagnozować przeszkody podczas oddawania moczu, na przykład zwężenia cewki moczowej.

Wykonujemy cystoskopię, czyli wziernikowanie pęcherza moczowego, pozwalające obejrzeć pęcherz oraz cewkę moczową od wewnątrz. To czułe i szczegółowe badanie jest szczególnie cenne w przypadku krwiomoczu oraz podejrzenia choroby nowotworowej pęcherza moczowego. W naszej ofercie znajduje się biopsja cienkoigłowa piersi oraz tarczycy, a także biopsja gruczołu krokowego, która stanowi jedyne narzędzie diagnostyczne, mogące potwierdzić nowotwór tego gruczołu. Badanie, przeprowadzane za pomocą specjalnej sondy ultrasonograficznej, umożliwia powiększenie podejrzanych obszarów w gruczole krokowym i pobranie wycinków do dalszych badań. Dodatkowo w naszym Gabinecie pobrane wycinki poddawane są ocenie z zastosowaniem metod histochemicznych, co znacznie rozszerza czułość biopsji i pozwala ocenić, czy dana zmiana ma charakter nowotworowy.

Przeprowadzamy także drobne zabiegi urologiczne w znieczuleniu miejscowym. Wykonujemy wazektomię, która stanowi najskuteczniejszą znaną metodę antykoncepcji męskiej i polega na przecięciu lub podwiązaniu nasieniowodów, dzięki czemu ejakulat nie zawiera plemników. W naszej ofercie znajdują się też zabiegi dotyczące stulejki i wędzidełka penisa: u osób, mających problemy z odprowadzeniem napletka wykonujemy podłużne nacięcie, zapewniające bardzo dobry efektu funkcjonalny i kosmetyczny bez konieczności usuwania napletka. U mężczyzn ze zbyt krótkim wędzidełkiem penisa wykonujemy przecięcie wędzidełka w znieczuleniu miejscowym.

Jako doświadczony specjalista chirurgii ogólnej dr Zajda przeprowadza również szeroki zakres zabiegów z tej dziedziny. Operacje wymagające obecności anestezjologa (m.in. operacyjne leczenie przepuklin) wykonywane są w klinice IATROS w Warszawie.

Co leczymy

Naszym Pacjentom oferujemy leczenie różnych schorzeń z zakresu urologii. Prowadzimy diagnostykę chorób gruczołu krokowego i rozpoznanie chorób prostaty w kierunku leczenia zabiegowego, w Pacjentów z łagodnym przerostem gruczołu krokowego stosujemy również leczenie farmakologiczne. Przeprowadzamy leczenie problemu stulejki i zbyt krótkiego wędzidełka penisa, zajmujemy się także leczeniem zmian zapalnych w układzie moczowym u mężczyzn, takich jak zapalenie jąder lub gruczołu krokowego. Natomiast u kobiet leczymy stany zapalne cewki moczowej i pęcherza, prowadzimy też leczenie farmakologiczne nadreaktywności pęcherza. W naszej ofercie znajduje się również unikalna i najskuteczniejsza obecnie metoda leczenia pęcherza nadreaktywnego przy pomocy ostrzyknięcia pęcherza toksyną botulinową firmy Allergan.

W naszej ofercie znajduje się pakiet andrologiczny, skierowywany do par, leczących się z powodu niepłodności. Dzięki zastosowaniu badań USG możemy łatwo wychwycić patologie, związane z budową jąder czy gruczołu krokowego u młodych mężczyzn, takie jak zmiany zapalne gruczołu krokowego, jądra lub najądrza, torbiele czy żylaki powrózka nasiennego. W przypadku określenia przyczyny niepłodności mężczyzny można zaprzestać stosowania terapii hormonalnej u partnerki, gdyż nie jest ona obojętna dla zdrowia.

Mogą się do nas również zgłosić Pacjentki z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu, u których przeprowadzamy leczenie z użyciem nowoczesnego fotela NeoControl. Leczenie tą techniką pozwala wzmocnić i wytrenować mięśnie przepony moczowo-płciowej dzięki zastosowaniu impulsów, powodujących ich mimowolne skurcze. Terapia z zastosowaniem fotela NeoControl niejednokrotnie pozwala uniknąć inwazyjnych form leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, może być także stosowana w charakterze profilaktyki. W ofercie placówki znajduje się też bulking, czyli ambulatoryjne zabiegowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu poprzez otrzyknięcie cewki moczowej substancją obliterującą.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Gabinet Moconti jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska