4,4 / 5  - 25 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinet MoJa estetyka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gabinet MoJa estetyka

W ofercie placówki znajduje się szeroka gama zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy laserowy lifting pochwy, augmentację punktu G oraz rewitalizację okolic intymnych przy pomocy mezoterapii koktajlami witaminowymi z kwasem hialuronowym. Wykonujemy nieinwazyjne laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz zabiegi wypełniania i modelowania warg sromowych.

W ofercie placówki znajdują się zabiegi modelujące ciało, w tym terapia elektroakustyczna EAT Skin Shock, drenaż limfatyczny Lymphastim, liposukcja ultradźwiękowa i radiofrekwencja Body Sculpt RF. Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej na twarz, takie jak terapie przeciwzmarszczkowe z zastosowaniem botoksu i kwasu hialuronowego, peelingi medyczne oraz mezoterapia.

Przeprowadzamy liczne zabiegi laserowe – w tym laserowe odmładzanie i rewitalizację skóry twarzy, szyi i dekoltu (frakcjonowanie 3D, frakcjonowanie z efektem smooth, laserowy peeling frakcyjny), resurfacing oraz laserowe usuwanie rumienia naczyniowego, naczynek, blizn i rozstępów. Oferujemy również laserowe leczenie chrapania i grzybicy paznokci.