Gabinet MoJa estetyka - cennik

ocena 4.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W ofercie placówki znajduje się szeroka gama zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy laserowy lifting pochwy, augmentację punktu G oraz rewitalizację okolic intymnych przy pomocy mezoterapii koktajlami witaminowymi z kwasem hialuronowym. Wykonujemy nieinwazyjne laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz zabiegi wypełniania i modelowania warg sromowych.

W ofercie placówki znajdują się zabiegi modelujące ciało, w tym terapia elektroakustyczna EAT Skin Shock, drenaż limfatyczny Lymphastim, liposukcja ultradźwiękowa i radiofrekwencja Body Sculpt RF. Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej na twarz, takie jak terapie przeciwzmarszczkowe z zastosowaniem botoksu i kwasu hialuronowego, peelingi medyczne oraz mezoterapia.

Przeprowadzamy liczne zabiegi laserowe – w tym laserowe odmładzanie i rewitalizację skóry twarzy, szyi i dekoltu (frakcjonowanie 3D, frakcjonowanie z efektem smooth, laserowy peeling frakcyjny), resurfacing oraz laserowe usuwanie rumienia naczyniowego, naczynek, blizn i rozstępów. Oferujemy również laserowe leczenie chrapania i grzybicy paznokci.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet MoJa estetyka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska