Gabinet okulistyczny Focus - cennik

poniedziałek
15:00 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
15:00 - 19:00
czwartek
13:00 - 19:00
piątek
16:00 - 19:00
sobota
18:00 - 20:00
niedziela
na telefon

W gabinecie Focus pacjenci mogą poddać się szeregowi zabiegów oraz badań diagnostycznych z zakresu okulistyki. Prowadzimy kompleksową diagnostykę okulistyczną dorosłych oraz dzieci, a także kierowców, nasi pacjenci mają także możliwość wykonania badań okulistycznych w ramach medycyny pracy. Oferujemy zabiegi płukania dróg łzowych oraz usunięcia ciała obcego, przyprowadzamy również badania USG gałki ocznej i oczodołu z oceną dna oka, badania pola widzenia oraz pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego. W ofercie gabinetu znajdują się też badania dna oka z rozszerzeniem źrenicy, oceną siatkówki, naczyniówki i ciałka szklistego oraz komputerowe badania wzroku przy pomocy autorefraktometru.

W naszym gabinecie przeprowadzamy także drobne zabiegi chirurgiczne w zakresie spojówki (usuwanie cyst, torbieli i skrzydlików) oraz powiek, w tym usuwanie kępek żółtych, brodawek czy guzków. Pacjenci gabinetu mogą poddać się zabiegom laserowym w obrębie siatkówki, wykonujemy także iniekcje wewnątrzgałkowe i pozagałkowe.

Co leczymy

Odwiedzający nasz gabinet pacjenci mogą poddać się leczeniu okulistycznemu różnych schorzeń narządu wzroku. Leczymy nadwzroczność i krótkowzroczność przy pomocy profesjonalnego doboru odpowiednich szkieł i soczewek korekcyjnych, obejmujemy również opieką pacjentów z różnego rodzaju schorzeniami siatkówki, takimi jak cukrzyca, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem, zmiany zakrzepowe oraz inne zmiany degeneracyjne siatkówki). Leczymy pacjentów z problemem astygmatyzmu, zespołu suchego oka i odwarstwienia siatkówki, przeprowadzamy także leczenie osób, cierpiących na jaskrę i zaćmę – dwie najczęstsze przyczyny utraty wzroku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Gabinet okulistyczny Focus dr Agnieszka Siennicka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.