5,0 / 5  - 1 ocena »
Wygląd zewnętrzny Gabinet Stomatologiczny Dental Wnętrza, wystrój Gabinet Stomatologiczny Dental Gabinet zabiegowy Gabinet Stomatologiczny Dental Wygląd zewnętrzny Gabinet Stomatologiczny Dental Recepcja, poczekalnia Gabinet Stomatologiczny Dental Gabinet zabiegowy Gabinet Stomatologiczny Dental Zabieg, operacja Gabinet Stomatologiczny Dental Wyposażenie Gabinet Stomatologiczny Dental Recepcja, poczekalnia Gabinet Stomatologiczny Dental Gabinet Stomatologiczny Dental - logo

Informacje ogólne o Gabinecie Stomatologicznym Dental

Klinika Stomatologiczna Dental to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem i wypracowaną marką w Szczecinie. Obecnie, oprócz naszej szczecińskiej placówki znajdującej się przy al. Wojska Polskiego 223a, otworzyliśmy nowy gabinet przy ul. Bławatkowej 1 w Dołujach. Jest to ciepłe, kameralne miejsce, w którym nasi pacjenci poczują się komfortowo, a wykwalifikowana kadra lekarzy dołoży wszelkich starań, by każdy był zadowolony z naszej opieki stomatologicznej oraz mógł się cieszyć wymarzonym uśmiechem.

Pracujący u nas specjaliści nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc podejść do każdego pacjenta indywidualnie, analizować i planować terapie podczas konsultacji lekarskich oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie i w oparciu o system standaryzacji procedur. Dzięki temu odwiedzają nas pacjenci nie tylko z okolicy, ale także z całego kraju. Dlatego też, z myślą o potrzebach osób przybywających do nas z daleka, udostępniliśmy miejsca noclegowe składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.

To jednak nie wszystkie udogodnienia, jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Nasz gabinet jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wyposażony w bezprzewodowe łącze internetowe Wi-Fi.

Nasz personel składa się ze specjalistów w kilku dziedzinach stomatologii, dlatego też możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi. W klinice Dental przeprowadzamy zabiegi m.in. z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, ortodoncji, a także stomatologii estetycznej. Ponadto zajmujemy się implantologią, protetyką oraz profilaktyką. Wszelkie zabiegi wykonujemy z użyciem  wysokiej klasy sprzętów, sprawdzonych przez stomatologów na całym świecie. W naszym gabinecie posiadamy np. inteligentny unit stomatologiczny, który gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę pracy. Co ważne, dajemy gwarancję na zabiegi wykonane w naszym gabinecie (2 lata na leczenie stomatologiczne i 5 lat na leczenie implantologiczne).

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszym gabinecie używamy jedynie najwyższej klasy sprzętów, sprawdzonych przez tysiące stomatologów na całym świecie. Znajdą Państwo u nas następujące urządzenia:

 • Lampa wybielająca (akcelerator wybielający) – dzięki niej usuwamy przebarwienia na zębach, rozjaśniając szkliwo w trakcie tzw. wybielania jednowizytowego. Podczas zabiegu z zastosowaniem lampy specjalnie zaprojektowany żel jest aktywowany przez wysokiej mocy światło o długości fali od 480nm do 520nm, emitowane przez akcelerator.
 • Mikromotor endodontyczny X-Smart – służący do opracowania i udrażniania kanałów korzeniowych. Dzięki temu urządzeniu można bezboleśnie i bezpiecznie opracować nawet niedrożne kanały. Szerokie opracowanie kanałów uzyskane dzięki X-Smart pozwala na  dokładniejsze oczyszczenie ich z bakterii.
 • Endometr PROPEX Raypex 5  – nowoczesny endometr oznaczający długość kanałów i lokalizujący otwór wierzchołkowy. Wielozakresowy czujnik stosowany w Raypex 5 daje możliwość zlokalizowania ujścia kanału z wielką precyzją, niezależnie od kształtu kanału. Niezastąpiony podczas leczenia kanałowego u kobiet w ciąży.
 • Fizjodyspenser implantologiczny KaVo – urządzenie wiodącej firmy stomatologicznej, które zapewnia bezpieczeństwo i łatwą obsługę. Jest stosowane przy zabiegach chirurgicznych.

 • Unit stomatologiczny firmy Hansa – najważniejsze urządzenie w gabinecie stomatologicznym. Wysokiej jakości unit jest gwarancją bezpiecznej, wygodnej i komfortowej pracy oraz wysokiej jakości wykonywanych usług.

 • Autoklaw Mocom – zapewnia sterylność narzędzi, gwarantując bezpieczeństwo lekarzowi i pacjentom. To najwyższej klasy autoklaw posiadający próżnię wstępną i spełniający rygorystyczne standardy procesów sterylizacji. Wszystkie narzędzia, wiertła i końcówki stomatologiczne (turbiny i mikrosilniki) są poddawane dezynfekcji chemicznej, pakowane w pakiety i sterylizowane w autoklawie. Każdy sterylizowany pakiet podlega kontroli przy użyciu testów chemicznych i biologicznych.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o jak największą jakość usług oraz komfort naszych pacjentów przygotowaliśmy udogodnienia takie jak:

 • Gwarancja jakości – nasz gabinet udziela rękojmi na wykonane u nas prace na okres 2 lat na leczenie stomatologiczne oraz 5 lat na leczenie implantologiczne.
 • Gabinet dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – nasza klinika znajduje się na parterze, a wejście do gabinetu posiada podjazd dla wózków inwalidzkich.
 • Miła, kameralna poczekalnia z WiFi (internet bezprzewodowy) – dzięki temu czas oczekiwania na wizytę przebiegnie w miłej atmosferze.
 • Kawa lub herbata dla pacjentów – filiżanka gorącej kawy ze świeżo mielonych ziaren Arabici lub herbaty wpłynie relaksująco na samopoczucie pacjenta.
 • Nocleg w budynku placówki  dla pacjentów z daleka – do Państwa dyspozycji oddajemy 2 pokoje, kuchnię i łazienkę.
 • Duży, bezpłatny parking – przed gabinetem czeka  8 miejsc parkingowych do dyspozycji pacjentów kliniki Dental.

Osiągnięcia i certyfikaty Gabinetu Stomatologicznego Dental

Dr n. med. Małgorzata Stanosz-Ząbek może poszczycić się wieloma osiągnięciami z dziedziny stomatologii oraz chirurgii stomatologicznej. Już w trakcie studiów brała czynny udział w Ogólnopolskich Sesjach Naukowych Studenckiego Towarzystwa Naukowego Pomorskiej Akademii Medycznej, do którego należała. Podczas studiów doktoranckich prowadziła w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej PAM (Pomorskiej Akademii Medycznej) zajęcia  ze studentami IV roku stomatologii. Warto wspomnieć, iż jej rozprawa doktorska pt. „Ocena stanu narządu żucia u kobiet ze zmianami zwyrodnieniowymi trzonów kręgów lędźwiowych we wczesnym okresie pomenopauzalnym” otrzymała Grant Promotorski przyznany przez Komitet Badań Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W swoim dorobku posiada liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzające ukończone szkolenia, np. kursy implantologiczne I i II stopnia szwajcarskiego systemu Straumann.

Pani doktor jest również autorem i współautorem publikacji naukowych takich jak np. „Ocena dawki fluoru w leczeniu osteoporozy u kobiet we wczesnym okresie pomenopauzalnym”.