5,0 / 5  - 1 opinia

Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinet Stomatologiczny Dental jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gabinet Stomatologiczny Dental

Jesteśmy wielospecjalistyczną kliniką stomatologiczną, w związku z tym zadbamy o stan Państwa uzębienia kompleksowo. Nasi specjaliści wykonają zabiegi niemal z każdej dziedziny stomatologii, od protetyki po stomatologię estetyczną. W gabinecie Dental do wypełniania zębów używamy najwyższej jakość komponentów w postaci wypełniaczy DIRECT GRADIA firmy GC Corporation, HERCULITE firmy Kerr oraz Charisma. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej gwarantują one pacjentowi wygląd naturalnego zęba oraz zapewniają doskonały efekt estetyczny.

Osobom, które borykają się z przebarwieniami bądź chciałyby poprawić wygląd swoich zębów, oferujemy wybielanie za pomocą specjalistycznego akceleratora. Zabieg polega na naniesieniu na zęby żelu, który następnie zostaje aktywowany energią tzw. zimnego światła. W efekcie zęby zostają widocznie wybielone już w trakcie jednej wizyty w gabinecie.

Z zakresu chirurgii stomatologicznej oferujemy ekstrakcję zębów stałych i mlecznych oraz dłutowanie zębów zatrzymanych, a także resekcję korzeni zębów. Pacjentom cierpiącym z powodu braków w uzębieniu proponujemy implanty stomatologiczne oraz bogatą ofertę zabiegów z zakresu protetyki.