Gabinet Stomatologiczny Katarzyna Gołkiewicz - cennik

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Personel medyczny naszego ośrodka specjalizuje się w profesjonalnym upiększaniu uśmiechu pacjentów. W naszym gabinecie osoby niezadowolone z odcienia swojego uzębienia mogą poddać się wybielaniu zębów. Wcześniej oferujemy im zabieg dokładnego oczyszczania zębów z osadów, przebarwień i kamienia nazębnego – wykonujemy skaling i piaskowanie. Zamykamy przerwy (diastemy) między zębami, a także korygujemy kształt bądź kolor uzębienia pacjentów przy pomocy licówek kompozytowych lub ceramicznych.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace protetyczne na implantach oraz uzupełnienia stałe i ruchome. W ramach stomatologii zachowawczej stosujemy materiały wiodących firm, takich jak Vivadent, 3M ESPE, Kultzer i Colthene. Oferujemy pacjentom wypełnienia światłoutwardzalne. Pacjentom, którzy nie chcą skorzystać z rozwiązań protetycznych, proponujemy rekonstrukcję zębów na włóknie szklanym. Korygujemy nierówności, kształt i kolor zębów przy zastosowaniu licówek porcelanowych. Specjalizujemy się również w operacjach z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej.

Co leczymy

Zespół medyczny naszego gabinetu zapewnia pacjentom kompleksowe leczenie wszelkiego rodzaju schorzeń natury stomatologicznej. Zajmujemy się chorobami przyzębia oraz odbudowujemy uzębienie leczących się u nas osób przy użyciu implantów dwóch nowoczesnych systemów – Nobel Biocare i Straumann. Ratujemy przed ekstrakcją zniszczone zęby poprzez kompleksowe leczenie kanałowe przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury medycznej. Stosujemy w tym celu mikroskop, aparat do mechanicznego opracowania kanałów korzeniowych, urządzenie do określania długości kanałów oraz system wypełniania oczyszczonego kanału gorącą gutaperką.

Korygujemy niedoskonałości uzębienia odwiedzających nas pacjentów poprzez nowoczesne leczenie ortodontyczne. W ofercie naszego gabinetu znajdują się zarówno standardowe, metalowe i ceramiczne aparaty ortodontyczne, jak i projektowane w technice 3D aparaty indywidualne. Pacjenci, którzy chcą naprawić zgryz jak najmniej widoczną z zewnątrz techniką, mogą skorzystać z możliwości założenia lingwalnego (podjęzykowego) aparatu ortodontycznego Insignia firmy Ormco.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Gabinet Stomatologiczny Katarzyna Gołkiewicz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska