Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
17:00 - 21:00
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz Zabieg, operacja Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz Sala operacyjna Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz Gabinet konsultacyjny Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz Zabieg, operacja Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz Widok ogólny Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz Zabieg, operacja Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz - logo

 Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz - informacje ogólne

Gabinet Urologiczny to kameralny ośrodek oferujący pacjentom szeroką gamę usług w sympatycznej, przyjaznej atmosferze. Doktor Żychowicz gwarantuje leczącym się u niego osobom profesjonalne świadczenia z zakresu urologii, w tym badania diagnostyczne, operacje urologiczne oraz specjalistyczne konsultacje w ramach profilaktyki i leczenia chorób gruczołu krokowego, nerek, a także męskich zewnętrznych narządów płciowych. Pomoc uzyskają również pacjenci borykający się ze schorzeniami pęcherza moczowego i cewki moczowej.

Leczy choroby takie jak nietrzymanie moczu, kamica i zaburzenia erekcji. Do gabinetu zwracają się pacjenci cierpiący z powodu przerostu gruczołu krokowego, stanów zapalnych i niepłodności męskiej. Doktor przeprowadza terapię u mężczyzn dotkniętych problemem nowotworu. Zajmuje się również leczeniem wad wrodzonych i nabytych typu torbiele i stulejka.

Wśród wykonywanych przez niego badań diagnostycznych można wymienić biopsję prostaty, badanie USG układu moczowo-płciowego oraz cystoskopię. Przeprowadza również diagnostykę zakażeń Chlamydią, w ramach której pobiera wymazy z cewki moczowej.

Zakres wykonywanych w gabinecie zabiegów jest bardzo szeroki. Doktor Żychowicz zajmuje się cewnikowaniem pęcherza moczowego oraz punkcją torbieli nerki. Przeprowadza też procedury polegające na kruszeniu kamieni w moczowodzie, nerce i pęcherzu moczowym techniką ESWL (litotrypsja zewnątrzustrojową falą uderzeniową). Oferuje pomoc medyczną w postaci zabiegu chirurgicznego pacjentom z problemem wodniaka jądra oraz krótkiego wędzidełka.

Wybrane zabiegi z zakresu urologii są przeprowadzane w Klinicznym Oddziale Urologii Wojskowego Szpitala Klinicznego, mieszczącego się we Wrocławiu.

W ofercie gabinetu znajdują się również wizyty domowe.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Kierujący gabinetem doktor Żychowicz ma pełną świadomość, że przykre dolegliwości związane ze schorzeniami urologicznymi są dla wielu pacjentów przyczyną nie tylko bólu, ale i wstydu. Dlatego zapewnia leczącym się u niego osobom kameralność, dyskrecję oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Otacza ich profesjonalną opieką i z uwagą wysłuchuje ich oczekiwań i potrzeb. Oferuje specjalistyczne konsultacje, na których dokładnie omawia problem medyczny oraz dopasowuje najlepszą metodę leczenia do każdego pacjenta. Przeprowadza wybrane zabiegi i operacje chirurgiczne w znakomicie wyposażonym oddziale Szpitala Wojskowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, prócz konsultacji w gabinecie umożliwia im także zarejestrowanie się na wizytę domową.

Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz - osiągnięcia i certyfikaty

Największym atutem gabinetu jest doświadczenie i wiedza kierującego nim specjalisty. Lek. med. Krzysztof Żychowicz doskonalił się w Polsce i za granicą, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Wziął udział w kongresach m.in. w Delhi, Los Angeles, Orlando i San Francisco, a także w Paryżu i Berlinie. Uczestniczył w specjalistycznych kursach organizowanych przez prestiżowe stowarzyszenia naukowe takie jak: Amerykańskie Towarzystwo Urologiczne, Europejskie Towarzystwo Urologiczne oraz Azjatyckie Towarzystwo Urologiczne.

Gruntowna wiedza doktora pozwoliła mu na dołączenie do grona członków uznanych krajowych stowarzyszeń naukowych: Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Jest także członkiem Sekcji Medycyny Seksualnej i Andrologii PTU. W środowisku medycznym dał się poznać również jako współautor wielu prac publikowanych w czasopismach naukowych.

Filmy Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska