Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
17:00 - 21:00
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Doktor Żychowicz oferuje kompleksowe leczenie schorzeń urologicznych poprzedzone rzetelną diagnostyką (w tym USG układu moczowo-płciowego) i indywidualnym doborem najlepszej metody terapii. Zajmuje się schorzeniami męskich zewnętrznych narządów płciowych, nerek i gruczołu krokowego. Udziela pomocy pacjentom borykającym się z problemem niepłodności męskiej, a także osobom ze stanami zapalnymi i nowotworami. Leczy wady nabyte i wrodzone (stulejka, torbiele nerek, wodniaki itp.). W ofercie jego gabinetu znajduje się terapia osób cierpiących na kamicę (kruszymy kamienie metodą ESWL), nietrzymanie moczu i przerost gruczołu krokowego.

Zapewnia pacjentom specjalistyczne konsultacje z zakresu profilaktyki i leczenia schorzeń pęcherza moczowego oraz cewki moczowej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska