ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
17:00 - 21:00
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

71 305pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz
ul. Żelazna 34
53-428 Wrocław

Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz na mapie

Gabinet jest położony we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości około 500 metrów od ośrodka (można dojść do niego piechotą w ciągu 5 minut). Do Dworca Głównego PKP i PKS można dotrzeć w ciągu ok. 6 minut jazdy samochodem – mieści się w odległości około 2 km. Od Międzynarodowego Lotniska im. Kopernika (Copernicus Airport Wroclaw) dzieli nas dystans 11 km. Dotarcie do niego autem zajmuje ok. 20 minut.

Czytaj więcej
Wrocław, ul. Żelazna 34

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska