ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
-
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Recepcja - gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar Wyposażenie gabinetu urologicznego dr Łukasz Wojnar Recepcja, poczekalnia Gabinet urologiczny dr Ł. Wojnar Wyposażenie w gabinecie urologicznym dr Łukasz Wojnar Sprzęt medyczny w gabinecie urologicznym dr Łukasz Wojnar Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar Logo Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar

Informacje ogólne o Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar

Gabinet urologiczny lek. med. Łukasza Wojnara to wyspecjalizowana placówka, w której pacjenci mogą liczyć na skuteczne i szybkie leczenie schorzeń urologicznych. Doktor oferuje im profesjonalną pomoc w przypadku chorób układu moczowego, chorób wenerycznych i niepłodności. Prócz tego przeprowadza szereg zabiegów dedykowanych mężczyznom. Pomaga im uporać się z zaburzeniami erekcji, przerostem prostaty i zatrzymaniem moczu. Zajmuje się również terapią pacjentów ze stulejką – może się poszczycić ponad sześcioletnim doświadczeniem w wykonywaniu plastyki wędzidełka oraz chirurgicznych zabiegów leczenia stulejki. Podczas przeprowadzania obu procedur medycznych specjalista posługuje się aparatem do elektrokoagulacji, skracając w ten sposób czas trwania zabiegu i zmniejszając krwawienie.

Pacjenci mający problemy z samodzielnym poruszaniem się lub osoby, których stan zdrowia nie pozwala na odwiedzenie jego gabinetu, mogą skorzystać z możliwości zamówienia wizyty domowej. Doktor Wojnar wykonuje badania USG w domu chorego, zakłada cewnik, zajmuje się również jego wymianą.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet urologiczny lek. med. Łukasza Wojnara jest znakomicie wyposażony. Znajdujące się w nim nowoczesne urządzenia medyczne umożliwiają doktorowi przeprowadzanie szybkiej i rzetelnej diagnostyki, a także małoinwazyjnych zabiegów cechujących się krótkim okresem rekonwalescencji. Wśród wykorzystywanej przez lekarza aparatury medycznej znajduje się, między innymi:

  • Aparat do USG – podczas diagnostyki specjalista wykorzystuje nowoczesny ultrasonograf, dzięki któremu może szybko i z dużą precyzją ocenić stan chorego i poznać przyczynę jego dolegliwości.
  • Urządzenie do elektrokoagulacji – mężczyźni pacjenci dotknięci problemem zbyt krótkiego wędzidełka lub stulejki są poddawani zabiegom obrzezania i plastyki wędzidełka. Podczas operacji wykorzystywanym urządzeniem jest aparat do elektrokoagulacji, który minimalizuje krwawienie i znacząco skraca czas zabiegu.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Lek. med. Łukasz Wojnar oferuje swoim pacjentom profesjonalne zabiegi z zakresu urologii. Przykłada wszelkich starań, by w trakcie leczenia czuli się swobodnie i komfortowo, mając świadomość, że duża część ich schorzeń (w tym zaburzenia wzwodu, choroby weneryczne bądź problem z niepłodnością) prócz dolegliwości budzi również kompleksy i poczucie dyskomfortu. W jego gabinecie pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i w pełni swobodnie. Aby zapewnić im jak najlepsze warunki podczas leczenia, przygotował dla nich kilka udogodnień.

  • Nowoczesny gabinet – doktor przyjmuje pacjentów w nowoczesnym i znakomicie wyposażonym gabinecie. Dzięki zaawansowanej technologicznie aparaturze diagnostycznej jest w stanie dokonać szybkiej i precyzyjnej oceny schorzenia, z jakim pojawia się u niego każdy pacjent.
  • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację lub zabieg pacjenci spędzają w przytulnej poczekalni utrzymanej w stonowanej kolorystyce. Stylowe wnętrza i wygodne kanapy zapewniają oczekującym osobom wygodę i poczucie komfortu.
  • Wizyty domowe – pacjenci doktora mogą zwrócić się do niego z prośbą o leczenie w ramach wizyty domowej. Specjalista odwiedza chorych na terenie Poznania i okolic po wcześniejszym ustaleniu terminu. Podczas wizyty wykonuje badania USG, zajmuje się również wymianą cewnika z nefrostomii oraz z pęcherza moczowego, a także zakłada cewnik Foley'a.      
  • Parking dla pacjentów – przed budynkiem, w którym mieści się gabinet doktora, znajduje się parking, z którego mogą skorzystać odwiedzający specjalistę pacjenci.

Osiągnięcia i certyfikaty Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar

Lek. med. Łukasz Wojnar jest w trakcie specjalizacji z zakresu urologii. To lekarz, który sukcesywnie poszerza swoją wiedzę. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu urologii, jest również autorem i współautorem prac naukowych i prezentacji z dziedziny urologii. Ciągła chęć podwyższania swoich kwalifikacji jest doceniana przez jego pacjentów, którzy darzą doktora dużym zaufaniem. Kolejnym osiągnięciem, jakim może się poszczycić, jest przynależność do prestiżowych stowarzyszeń medycznych. Lek. med. Łukasz Wojnar jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, przyznano mu także członkostwo Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Systematycznie uczestniczy w kongresach i zjazdach naukowych poświęconych tematyce urologii.