Gabinet urologiczny dr Ł. Wojnar - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
-
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Gabinet urologiczny doktora Wojnara to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na kompleksową opieką i profesjonalne zabiegi z dziedziny urologii. Zajmuje się leczeniem kamicy układu moczowego i nerek, prócz tego posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów obrzezania, które wykonuje w ramach leczenia stulejki. Mężczyźni mogą poddać się u niego także operacji plastyki zbyt krótkiego wędzidełka. Obie procedury medyczne wykonuje w ramach zabiegów jednego dnia przy użyciu techniki elektrokoagulacji.

Co leczymy

W naszym gabinecie pacjenci uzyskają pomoc w przypadku każdego rodzaju schorzeń urologicznych. Lek. med. Łukasz Wojnar zajmuje się leczeniem chorób układu moczowego, a także pomaga pacjentom dotkniętym problemem niepłodności. Można się do niego zwrócić w przypadku choroby wenerycznej – specjalista leczy brodawki płciowe, opryszczkę narządów płciowych i odbytu, zajmuje się również chorymi na rzeżączkę i kiłę. Doktor specjalizuje się również w terapii mężczyzn mających zaburzenia erekcji, oferując im skuteczne leczenie w intymnej atmosferze. Jego gabinet jest często odwiedzany przez pacjentów cierpiących na przerost łagodny stercza, a także na zatrzymanie moczu. Leczy również mężczyzn zmagających się z problemem stulejki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Urologia

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska