4,4 / 5  - 170 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Urologia

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar

Gabinet urologiczny doktora Wojnara to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na kompleksową opieką i profesjonalne zabiegi z dziedziny urologii. Zajmuje się leczeniem kamicy układu moczowego i nerek, prócz tego posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów obrzezania, które wykonuje w ramach leczenia stulejki. Mężczyźni mogą poddać się u niego także operacji plastyki zbyt krótkiego wędzidełka. Obie procedury medyczne wykonuje w ramach zabiegów jednego dnia przy użyciu techniki elektrokoagulacji.

Co leczymy

W naszym gabinecie pacjenci uzyskają pomoc w przypadku każdego rodzaju schorzeń urologicznych. Lek. med. Łukasz Wojnar zajmuje się leczeniem chorób układu moczowego, a także pomaga pacjentom dotkniętym problemem niepłodności. Można się do niego zwrócić w przypadku choroby wenerycznej – specjalista leczy brodawki płciowe, opryszczkę narządów płciowych i odbytu, zajmuje się również chorymi na rzeżączkę i kiłę. Doktor specjalizuje się również w terapii mężczyzn mających zaburzenia erekcji, oferując im skuteczne leczenie w intymnej atmosferze. Jego gabinet jest często odwiedzany przez pacjentów cierpiących na przerost łagodny stercza, a także na zatrzymanie moczu. Leczy również mężczyzn zmagających się z problemem stulejki.