Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar opinie

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
nieczynne
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
-
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Lek. Łukasz Wojnar jest specjalistą w dziedzinie urologii. W codziennej praktyce zajmuje się badaniem USG jąder, powrózka nasiennego oraz układu moczowego. Przeprowadza również biopsję stercza. Wykonuje m.in. operacje nerek, przepukliny pachwinowej czy cholecystektomię, cystektomię, nefrektomię i prostatektomię. Zajmuje się również ileostomią oraz wycięciem jelita. Diagnozuje i leczy przerosty, problemy z nietrzymaniem moczu. Zajmuje się także niepłodnością męską oraz infekcjami dróg moczowych, kamicą układu moczowego. Leczy zapalenie prostaty i żylaki powrózka nasiennego, a także diagnozuje raka gruczołu krokowego oraz krwiomocz. Zgodnie z opiniami klientów to bardzo sympatyczny lekarz - dowcipny i profesjonalny. Jest bardzo szczegółowy do każdego podchodzi indywidualnie, zna się na rzeczy. Widać że ma duże doświadczenie. Chętnie wszystko wyjaśni i ustali dalszy plan działania. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pacjent nie jest nadmiernie zestresowany. Fachowe badanie i rzeczowe podejście. Rzadko spotyka się takich specjalistów u których profesjonalizm, doświadczenie kliniczne idzie w parze z wrażliwością na potrzeby osoby chorej." - Ewa K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Tomasz
5.0
Tomasz
Dodano: 5 czerwca 2017
Zabieg:
Obrzezanie całkowite (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. Łukasz Wojnar
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska