Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński - cennik

poniedziałek
15:30 - 21:00
wtorek
15:30 - 21:00
środa
15:30 - 21:00
czwartek
15:30 - 21:00
piątek
15:30 - 21:00
sobota
9:30 - 15:00
niedziela
nieczynne

Gabinet oferuje diagnostykę (w tym badania USG) i leczenie chorób urologicznych. Doktor Targoński wykonuje zabiegi takie jak plastyka napletka, korekcja krótkiego wędzidełka czy obrzezanie. Procedury przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym.

Dodatkowo do oferty należą zabiegi wazektomii.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Urologia

Antykoncepcja

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska