Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński - lekarze

poniedziałek
15:30 - 21:00
wtorek
15:30 - 21:00
środa
15:30 - 21:00
czwartek
15:30 - 21:00
piątek
15:30 - 21:00
sobota
9:30 - 15:00
niedziela
nieczynne

Gabinet Urologiczny – dr n. med. Aleksander Targoński – zespół

Założycielem i właścicielem gabinetu jest dr n. med. Aleksander Targoński, specjalista urologii z wieloletnim doświadczeniem. Doktor jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Victor Segalen w Bordeaux we Francji. Praktykował w Paryżu, Nicei i Bordeaux. Ukończył kilkanaście kursów i szkoleń doskonalących. Systematycznie poszerza swoją wiedzę specjalistyczną.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska