Gabinet Urologiczny dr n.med. Artur Ruciński - cennik

ocena 4.6 / 5 (34 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
17:00 -
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Gabinet Urologiczny dr. n. med. Artura Rucińskiego prowadzi diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowego kobiet i moczowo-płciowego mężczyzn. W ofercie placówki znajduje się diagnostyka ultrasonograficzna pozwalająca na dokładne obrazowanie budowy oraz zmian w obrębie dróg moczowych i narządów płciowych. W gabinecie wykonywane są badania USG układu moczowego, jąder i prącia oraz prostaty.

W gabinecie zajmujemy się pacjentami cierpiącymi na trudności w oddawaniu moczu o różnej etiologii, dolegliwości spowodowane obecnością stanu zapalnego czy zakażeniem dróg moczowych, a także kamicę układu moczowego. Prowadzimy pacjentów zmagających się z zaburzeniami erekcji, przedwczesnym wytryskiem czy andropauzą. Leczymy schorzenia prostaty, niepłodność męską zdeterminowaną czynnikami urologicznymi, a także choroby nowotworowe układu moczowego i moczowo-płciowego.

Proponujemy również szeroką gamę zabiegów, m.in. cewnikowanie pęcherza moczowego, pomoc w przewlekłym zespole bólowym jądra czy kalibracji cewki moczowej. Wykonujemy ponadto plastykę napletka, zabiegi wydłużenia wędzidełka, obrzezanie, a także powiększanie prącia. Operujemy pacjentów cierpiących na wodniaka jądra, usuwamy torbiele najądrza oraz kłykciny kończyste okolic intymnych. Przeprowadzamy także procedury amputacji prącia i usunięcia jądra. Pacjenci zdecydowani na ten wariant antykoncepcji mogą wykonać w naszym gabinecie zabieg wazektomii.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Antykoncepcja

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet Urologiczny dr n.med. Artur Ruciński jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska