Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński - cennik

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
15:30 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
15:30 - 19:00
czwartek
15:30 - 19:00
piątek
15:30 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszym gabinecie urologicznym zajmujemy się diagnozowaniem najczęstszych chorób układu moczowo-płciowego. Doktor Moszczyński przeprowadza wnikliwą diagnostykę każdego pacjenta, wykonując USG narządów układu moczowego oraz (w przypadku mężczyzn dotkniętych problemem powiększonej prostaty) uroflowmetrię. Prócz tego przeprowadza operacje chirurgiczne pacjentów cierpiących na stulejkę i pomaga mężczyznom ze zbyt krótkim wędzidełkiem. Leczy również zaburzenia wzwodu i przedwczesny wytrysk. W swoim gabinecie zajmuje się terapią chorób nerek, w tym nowotworów, leczy także zapalenia dróg moczowych i kamicę. Pomoc uzyskają u niego mężczyźni cierpiący na schorzenia gruczołu krokowego (prostaty) oraz pacjentami z chorobami narządów płciowych. W zakres wykonywanych przez doktora Moszczyńskiego zabiegów wchodzi także terapia osób zmagających się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu oraz zaburzeniami oddawania moczu.

Co leczymy

W naszym ośrodku pacjenci znajdą pomoc w każdym przypadku wymagającym leczenia urologicznego.  Przeprowadzający zabiegi lek. med. Wiesław Moszczyński zajmuje się terapią choroby prostaty (gruczołu krokowego), wykonując wcześniej szereg precyzyjnych badań diagnostycznych. Oferuje leczenie mężczyznom cierpiącym na zaburzenia oddawania moczu oraz kobietom chorym na inkontynecję (wysiłkowe nietrzymanie moczu). Przeprowadza zabiegi u osób z kamicą lub zapaleniem dróg moczowych, zajmuje się również chorymi na nowotwory nerek. Prócz tego można zwrócić się do niego z prośbą o pomoc w przypadku schorzeń narządów płciowych. Leczy mężczyzn dotkniętych zaburzeniami erekcji oraz problemem przedwczesnego wytrysku. Pomaga również pacjentom ze zbyt krótkim wędzidełkiem oraz dolegliwościami związanymi ze stulejką.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Antykoncepcja

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Gabinet urologiczny dr Wiesław Moszczyński jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska