ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
15:30 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
15:30 - 19:00
czwartek
15:30 - 19:00
piątek
15:30 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinet urologiczny dr Wiesław Moszczyński została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Gabinet Urologiczny Wiesław Moszczyński znajduje się w Gdyni i został założony w 1998 roku przez specjalistę chirurgii ogólnej i urologii lek. med. Wiesława Moszczyńskiego. Główną specjalnością gabinetu jest diagnostyka oraz ambulatoryjne zabiegi na męskich narządach płciowych. Pomoc znajdzie tu pacjent cierpiący na nieprawidłowości w budowie prącia lub moszny, a także ból tych narządów lub w przypadku wystąpienia niepokojących objawów w układzie moczowo-płciowym. W gabinecie pacjent może poddać się profesjonalnej diagnostyce oraz badaniom. W czasie wizyty przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, a także badania ultrasonograficzne układu moczowego przeprowadzane za pomocą specjalistycznego ultrasonografu, który w nieinwazyjny sposób za pomocą głowicy, wysyłającej fale ultradźwiękowe, ocenia nerki, drożność dróg moczowych, pęcherz moczowy oraz gruczoł krokowy. Ponadto gabinet wyposażony jest również w aparat do uroflowmetrii, czyli uroflowmetr służący do pomiaru przepływu cewkowego. Mierzy on objętość i wagę oddanego moczu w jednostce czasu. Badanie kończy się oceną zalegania moczu po mikcji, którą wykonuje się za pomocą aparatu USG. Z relacji klientów wynika, że dr Moszczyński to bardzo profesjonalny i doświadczony lekarz - fantastyczny, wyrozumiały i niesamowicie miły. To świetny gabinet, kameralne warunki, jest czysto i schludnie. A także dobra lokalizacja i przystępne ceny." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Katarzyna R
5.0
Katarzyna R
Dodano: 23 października 2017
Tytuł:
"Polecam gabinet"
przyjazne miejsce, miła obsługa
Zabieg:
Obrzezanie całkowite (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. Wiesław Moszczyński
 
Szczegóły 
Maciek
5.0
Maciek
Dodano: 9 września 2017
Tytuł:
"Przecięcie wędzidełka"
Zabieg:
Obrzezanie (sierpień 2017)
Lekarz:
lek. Wiesław Moszczyński
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska