Gabinety Lekarskie Grochowska 9

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Wygląd zewnętrzny Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Recepcja, poczekalnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Recepcja, poczekalnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Gabinet zabiegowy Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Gabinet zabiegowy Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Gabinet zabiegowy Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Gabinet zabiegowy Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Udogodnienia dla pacjentów Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Udogodnienia dla pacjentów Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Udogodnienia dla pacjentów Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Wnętrza, wystrój Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Recepcja, poczekalnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Wygląd zewnętrzny Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Gabinety Lekarskie Kossaka 4 - logo

Gabinety Lekarskie Grochowska 9 – informacje ogólne

Gabinety Lekarskie Grochowska 9 to zespół prywatnych gabinetów medycznych mieszczących się przy ul. Grochowskiej 9, w poznańskiej dzielnicy Łazarz. Nasi pacjenci mogą liczyć na przyjazną atmosferę i możliwość konsultacji z lekarzami specjalizującymi się w różnych rzadkich dziedzinach medycznych.

W ramach specjalizacji zabiegowych świadczymy usługi z zakresu ortopedii i traumatologii. Kwalifikujemy do operacji korekcyjnych i naprawczych w obrębie stóp, artroskopii stawów skokowych i kolanowych, a także operacji naprawczych i rekonstrukcyjnych aparatu więzadłowego oraz stawów kolanowego i skokowego. Pomagamy osobom z urazami sportowymi (świeżymi i zastarzałymi). Kierujemy pacjentów na endoprotezoplastykę stawów kolanowych i biodrowych.

W zakresie chirurgii ręki kwalifikujemy chorych do zabiegu artroskopii barku i nadgarstka. Pomoc znajdą u nas pacjenci wymagający operacyjnego leczenia wad wrodzonych, odbarczenia nerwów, chorzy z urazami oraz RZS. Zajmujemy się również kwalifikacją do endoprotezoplastyki stawów kończyny górnej.

W ramach usług z zakresu chirurgii ogólnej kierujemy chorych na leczenie żylaków kończyn dolnych parą wodną (SVS), skleroterapią oraz flebektomią Mullera. Kwalifikujemy pacjentów również na laseroterapię (EVLT). Pomagamy chorym z przepuklinami zwykłymi i nawrotowymi, a także przeprowadzamy kwalifikację do cholecystektomii laparoskopowej. Konsultujemy pacjentów przed zabiegami gastroskopii i kolonoskopii.

Zajmujemy się kwalifikacją do zabiegów w obrębie chirurgii szczękowo-twarzowej. Pomoc znajdą u nas osoby borykające się z torbielami zębopochodnymi oraz nowotworami łagodnymi tkanek miękkich i kości. Kierujemy pacjentów na plastykę wad ortognatycznych, progenię i laterogenię oraz na zabiegi na zatokach. Zajmujemy się traumatologią świeżą i odroczoną.

W ramach chirurgii plastycznej oferujemy kwalifikację na chirurgiczne zabiegi poprawiające estetykę w obrębie twarzy (powiek, nosa i warg oraz odstających uszu), piersi (korekta kształtu z zastosowaniem implantów) oraz brzucha, ud i ramion. W naszej ofercie znajduje się również konsultacja przed transplantacją włosów.

Kwalifikujemy do leczenia operacyjnego z zakresu chirurgii onkologicznej. Udzielamy pomocy pacjentom z nowotworami tarczycy, tkanek miękkich (mięsaki) i skóry oraz gruczołu piersiowego. Można się do nas zgłosić ze znamionami – również skórnymi.

W ramach specjalizacji niezabiegowych oferujemy konsultacje hematologa, zajmującego się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu chłonnego oraz chorób krwi, chłoniaków i białaczki. W obrębie hepatologii diagnozujemy i leczymy schorzenia wątroby, w tym przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby typu B i C (diagnostyka, terapia). Leczymy choroby o etiologii wirusowej.

Nasz kardiolog konsultuje pacjentów z zaburzeniami rytmu i przewodzenia, nadciśnieniem tętniczym i wadami serca. Pomaga przy chorobie niedokrwiennej serca. Zajmuje się echokardiografią i badaniem metodą Holtera.

W ramach dermatologii i dermatologii estetycznej oferujemy diagnostykę i leczenie schorzeń skóry, w tym trądziku i powikłań po nim. Niwelujemy przebarwienia skóry, wykonujemy peelingi medyczne oraz zabiegi dermatologii estetycznej.

Oferujemy pomoc neurologa, a także psychiatry seksuologa. Leczymy szeroko pojęte zaburzenia nastroju, lękowe i nerwicowe oraz psychozy i zaburzenia snu. Pomagamy pacjentom z dysfunkcjami seksualnymi. Oferujemy porady dla mniejszości seksualnych (LGBT). Łączymy farmakoterapię z psychoedukacją i psychoterapią.

W obrębie specjalizacji nielekarskich wspomagających leczenie oferujemy usługi dietetyka (diagnostyka biorezonansowa metodą Vola oraz badanie składu ciała, suplementy diety, odporność, nad- i niedowaga), a także pomoc w zakresie psychologii i neuropsychologii. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem dysfunkcji CUN oraz urazów głowy i przebytych udarów. Zapewniamy konsultacje psychologiczne i psychoterapię.

Czytaj więcej

Udogodnienia dla pacjentów

Przykładamy wszelkich starań, by zapewnić pacjentom najwyższą jakość usług. Otaczamy ich profesjonalną opieką, dobierając indywidualnie najlepszą metodę leczenia. Oferujemy chorym udogodnienia takie jak, między innymi:

  • Przyjazna atmosfera – w naszych gabinetach skupiamy się na zapewnieniu pacjentom komfortowej, intymnej atmosfery, mając na względzie ich wygodę i poczucie bezpieczeństwa.
  • Przytulne wnętrza – czas oczekiwania na konsultację i zabiegi pacjenci spędzają w przytulnej poczekalni urządzonej z dużym wyczuciem smaku. Leczenie odbywa się w nowoczesnych gabinetach, wyposażonych w wysokiej klasy aparaturę medyczną.
  • Leczenie chirurgiczne w szpitalu – pacjenci mogą skorzystać z leczenia chirurgicznego w naszym szpitalu Medicus Bonus w w Środzie Wielkopolskiej. Oferujemy małoinwazyjne zabiegi umożliwiające szybki powrót do pełnej sprawności. Przeprowadzamy operacje z zakresu chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej oraz plastycznej, endoprotezoplastykę stawów i procedury w obrębie chirurgii ręki. Wykonujemy również zabiegi w zakresie chirurgii onkologicznej, szczękowo-twarzowej oraz ginekologii. Placówka świadczy usługi w obrębie pracowni kolonoskopii. Terminy zabiegów staramy się dostosować do oczekiwań pacjentów.
Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Przychodnia Gabinety Lekarskie Grochowska 9

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.