4,9 / 5  - 678 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Gabinety Lekarskie Grochowska 9 w Poznaniu, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (dawniej: Kossaka 4) jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (dawniej: Kossaka 4)

Oferujemy pomoc w obrębie specjalizacji zabiegowych i niezabiegowych, a także nielekarskich wspomagających leczenie. Każdego chorego traktujemy indywidualnie. Decyzję o doborze najlepszej techniki leczenia nasi lekarze podejmują po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki, planując terapię w porozumieniu z pacjentem.

Zajmujemy się m.in. fizjoterapią i rehabilitacją. Wykonujemy zabiegi rehabilitacyjne i terapię kręgosłupa metodą McKenziego oraz Ackermanna. Wykonujemy masaże lecznicze (limfatyczne, głębokie i klasyczne). Prowadzimy terapię manualną pacjentów bólowych. Oferujemy akupresurę, kinesiotaping oraz rehabilitację pourazową i pooperacyjną. W naszej ofercie znajduje się również terapia z użyciem lamp, ultradźwięków i laserów, elektrolecznictwo oraz magnetoterapia.

Leczymy rany. Przeprowadzamy również zabiegi w obrębie chirurgii rekonstrukcyjnej wad wrodzonych oraz korekcje blizn i zniekształceń po urazach.

Oferujemy diagnostykę. Wykonujemy USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych, echokardiografię oraz badanie EKG metodą Holtera (ciśnienie tętnicze oraz czynności serca).

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w mieszczącym się poniżej cenniku.