ocena 4.7 / 5 (17 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy pomoc w obrębie specjalizacji zabiegowych i niezabiegowych, a także nielekarskich wspomagających leczenie. Każdego chorego traktujemy indywidualnie. Decyzję o doborze najlepszej techniki leczenia nasi lekarze podejmują po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki, planując terapię w porozumieniu z pacjentem.

Zajmujemy się m.in. fizjoterapią i rehabilitacją. Wykonujemy zabiegi rehabilitacyjne i terapię kręgosłupa metodą McKenziego oraz Ackermanna. Wykonujemy masaże lecznicze (limfatyczne, głębokie i klasyczne). Prowadzimy terapię manualną pacjentów bólowych. Oferujemy akupresurę, kinesiotaping oraz rehabilitację pourazową i pooperacyjną. W naszej ofercie znajduje się również terapia z użyciem lamp, ultradźwięków i laserów, elektrolecznictwo oraz magnetoterapia.

Leczymy rany. Przeprowadzamy również zabiegi w obrębie chirurgii rekonstrukcyjnej wad wrodzonych oraz korekcje blizn i zniekształceń po urazach.

Oferujemy diagnostykę. Wykonujemy USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych, echokardiografię oraz badanie EKG metodą Holtera (ciśnienie tętnicze oraz czynności serca).

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w mieszczącym się poniżej cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Gabinety Lekarskie Grochowska 9 w Poznaniu.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (dawniej: Kossaka 4) jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.