poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet konsultacyjny Gabinety Lekarskie na Starówce Wygląd zewnętrzny Gabinety Lekarskie na Starówce Recepcja, poczekalnia Gabinety Lekarskie na Starówce Gabinet konsultacyjny Gabinety Lekarskie na Starówce Kadra Gabinety Lekarskie na Starówce Kadra Gabinety Lekarskie na Starówce Gabinet zabiegowy Gabinety Lekarskie na Starówce Kadra Gabinety Lekarskie na Starówce Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinety Lekarskie na Starówce Kadra Gabinety Lekarskie na Starówce Kadra Gabinety Lekarskie na Starówce Recepcja, poczekalnia Gabinety Lekarskie na Starówce Certyfikaty, dyplomy Gabinety Lekarskie na Starówce Recepcja, poczekalnia Gabinety Lekarskie na Starówce Wygląd zewnętrzny Gabinety Lekarskie na Starówce Wygląd zewnętrzny Gabinety Lekarskie na Starówce Gabinety Lekarskie na Starówce - logo

Informacje ogólne o Gabinetach Lekarskich na Starówce

Głogowskie Gabinety Lekarskie na Starówce oferują pacjentom usługi w zakresie ortopedii, badań diagnostycznych USGdiabetologii, a także stomatologii. Dysponujemy nowoczesną aparaturą medyczną, a nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy specjalistów, dzięki czemu możemy świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie.

W naszych Gabinetach zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną, którą możemy otoczyć całe rodziny. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, a także chirurgii stomatologicznej. Szczególną uwagę kierujemy na najmłodszych pacjentów i działania profilaktyczne.

W ofercie naszych Gabinetów znajdą Państwo szeroki wybór rozwiązań protetycznych. Oferujemy protezy stałe, korony porcelanowe oparte na metalu i pełnoceramiczne, a także mosty porcelanowe oraz protezy szkieletowe. W swojej ofercie posiadamy protezy acetalowe, które są bardziej elastyczne i mogą być stosowane u pacjentów uczulonych na jony metali, a także mosty kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym.

Wszystkie zabiegi stomatologiczne są wykonywane bezboleśnie i w komfortowej atmosferze. Pacjenci mają możliwość wykonania na miejscu zdjęć rentgenowskich zębów, niezbędnych w prawidłowym leczeniu stomatologicznym.

Jesteśmy pewni swoich usług, dlatego nasi pacjenci otrzymują gwarancję na wykonane w naszych Gabinetach zabiegi stomatologiczne.

Specjaliści Gabinetów oferują fachową pomoc i porady w zakresie ortopedii. Podejmują się diagnostyki i leczenia schorzeń narządów ruchu spowodowanych urazami (złamania, stłuczenia, zmiany zwyrodnieniowe lub zapalenia stawów) bądź zespołami uciskowymi nerwów (m.in. zespół cieśni kanału nadgarstka oraz zespół kanału Guyona). Oferują także pomoc pacjentom cierpiącym z powodu uszkodzenia ścięgien i więzadeł, osobom borykającym się z przewlekłym bólem w okolicach łokcia (łokieć tenisisty i golfisty), barku (zespół cieśni podbarkowej) oraz stawów biodrowych (trzaskające biodro).

Udzielamy porad odnośnie wad (stopa końsko-szpotawa, piętowa, ułożeniowa) i zniekształceń narządów ruchu (torbiele, gangliony, zapalenia maziówkowe). Wykonujemy zabiegi wiskosuplementacji dostawowej, czyli leczenia zwyrodnień stawów przy pomocy kwasu hialuronowego.

W naszych Gabinetach pacjenci mają możliwość wykonania diagnostycznych badań ultrasonograficznych wszystkich stawów (z uwzględnieniem USG stawów biodrowych noworodków metodą Grafa) oraz zabiegów wykonywanych pod kontrolą USG, takich jak usuwanie ze stawów złogów wapiennych; punkcje krwiaków, wysięków i ganglionów oraz iniekcje do- i okołostawowe.

Zapraszamy na konsultacje pacjentów cierpiących z powodu schorzeń kręgosłupa. W naszych Gabinetach porad udziela doświadczony lekarz dr n. med. Konrad Dobiecki, który specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób kręgosłupa. Nasza placówka współpracuje także ze specjalistą w zakresie chorób reumatologicznych lek. med. Mariuszem Warchołem doświadczonym lekarzem chorób wewnętrznych i reumatologii.

Pacjentom wymagającym konsultacji diabetologicznej oferujemy porady lek. med. Alicji Błońskiej, specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych i diabetologii. Pomaga ona chorym borykającym się z otyłością i cukrzycą, a także pacjentom potrzebującym porady internistycznej.

Gabinety Lekarskie na Starówce to placówka oferująca usługi medyczne świadczone na najwyższym poziomie, w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o dobre samopoczucie pacjentów nasze Gabinety mieszczą się na parterze w nowoczesnym, komfortowo urządzonym budynku. Przytulne i jasne wnętrza zapewniają pacjentom poczucie spokoju zarówno w trakcie wizyty, jak i w czasie oczekiwania na nią.

Dzięki nawiązaniu współpracy z zielonogórską Kliniką Ortholine umożliwiamy naszym pacjentom poddanie się odpłatnie szeregowi zabiegów ortopedycznych.

Aby ułatwić leczącym się u nas osobom dostęp do lekarzy specjalistów, zapewniamy im możliwość umówienia się na wizyty telefonicznie oraz mailowo, poprzez skorzystanie ze specjalnego formularza.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska