4,8 / 5  - 21 ocen »
Centrum Medyczne w Legnicy, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Centrum Medyczne w Legnicy, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Centrum Medyczne w Legnicy, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Centrum Medyczne w Legnicy, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Centrum Medyczne w Legnicy, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Centrum Medyczne w Legnicy, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Gabinety Leszczyński - logo

Informacje ogólne o Gabinetach Leszczyński

Doktor Leszek Leszczyński to specjalista w zakresie chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W ramach działalności gabinetu w Legnicy oferuje pacjentom konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej. Duże doświadczenie oraz rozbudowany zmysł estetyczny pozwalają mu znaleźć skuteczne rozwiązanie problemów osób, które odwiedziły jego gabinet. Doktor przyjmuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Oferta gabinetu obejmuje konsultacje oraz kwalifikacje do zabiegu. W trakcie każdego spotkania doktor omawia z pacjentem oczekiwane rezultaty operacji oraz przybliża mu jej przebieg. 

Z konsultacji u doktora Leszczyńskiego mogą skorzystać kobiety, które pragną poddać się operacji plastycznej piersi, a także osoby zdecydowane na zabieg modelowania sylwetki i brzucha. Do jego gabinetu zgłaszają się również kobiety z problemami natury intymnej (przerost warg sromowych).

Kolejną grupą pacjentów są osoby, które decydują się na operację plastyczną w obrębie twarzy, między innymi korektę nosa, powiek, lifting twarzy, a także na korekcję uszu.

Coraz częściej gabinet doktora odwiedzają mężczyźni myślący o skorygowaniu niedoskonałości wyglądu – wymodelowaniu klatki piersiowej oraz sylwetki. Doktor Leszczyński zajmuje się również kwalifikowaniem do operacji ginekomastii oraz zabiegów powiększenia prącia

Zapraszamy na konsultacje do gabinetu w Legnicy. Leczenie operacyjne odbywa się w Centrum Medycznym w Lubinie.

Na konsultacje można umawiać się również w Głogowie (Tessa Salon kosmetyczny), przy ul. Smolnej 19. Doktor przyjmuje w drugą i ostatnią sobotę miesiąca, o godzinie 11:00.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Wybierając gabinet doktora Leszczyńskiego, pacjenci zyskują pewność, że znaleźli się w odpowiednich rękach – doktor jest jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów chirurgii plastycznej w regionie. Przyjmuje nie tylko w Legnicy, ale również w Lubinie i Głogowie, a pacjent sam może wybrać najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

Klinika Gabinety Leszczyński