ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Placówka Medicadent dysponuje przestronnymi gabinetami stomatologicznymi wyposażonymi w nowoczesną aparaturę medyczną, przestronną poczekalnię z wygodnymi fotelami, kącikiem zabaw dla dzieci, aktualną prasą, telewizorem, a także ekspresem kawowym. Jeden z gabinetów przygotowany jest szczególnie do przyjmowania najmłodszych pacjentów. Wyposażony został w specjalny DINO - unit, czyli kolorowy fotel w kształcie dinozaura, który ma sprawić, że pierwszy kontakt dziecka z dentystą będzie pozytywny. Klienci, których umawiamy do tej placówki przekazują słowa pochwały zarówno jeśli chodzi o gabinety, ich wyposażenie, jak i lekarzy i ich podejścia do pacjentów, nie tylko dorosłych, także dzieci. Słowa, które często słyszę to „Pełen profesjonalizm i dokładność. Idealne podejście do dorosłych i małych pacjentów, strach i obawa znikają”." - Ewa K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Robert
5.0
Robert
Dodano: 9 stycznia 2018
Tytuł:
"Ok"
Dobre podejście do pacjenta
Dotyczy:
Konsultacja implantologiczna (styczeń 2018)
Lekarz:
lek. stom. Jacek Lorych
 
Szczegóły 
Aga
5.0
Aga
Dodano: 20 października 2017
Tytuł:
"Super"
Profesjonalizm na każdym etapie
Zabieg:
Implanty zębowe (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. stom. Jacek Lorych
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska