ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:30 - 19:30
wtorek
7:30 - 19:30
środa
7:30 - 19:30
czwartek
7:30 - 19:30
piątek
7:30 - 19:30
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Oferujemy bogaty wachlarz usług z zakresu wielu dziedzin medycyny. Zajmujemy się wykonywaniem różnorodnych zabiegów endoskopowych jak gastroskopia, kolonoskopia, polipektomia, mukozektomia, ESD (Endoscopic Submucosal Dissection), protezowanie dróg żółciowych i przełyku, usuwanie kamieni z dróg żółciowych. W naszej ofercie znajduje się bezstresowa gastroskopia – endoskopia przeznosowa, przeprowadzana za pomocą ultracienkiego endoskopu. Wykonujemy także endoskopową ultrasonografię (EUS) z biopsją (nowoczesna diagnostyka chorób trzustki). Przeprowadzamy badanie jelita cienkiego – enteroskopię dwubalonową (DBE) z równoczesnymi niewielkimi zabiegami terapeutycznymi dostępnymi w tej technice.

W ramach poradni proktologicznej nasi specjaliści zajmują się leczeniem choroby hemoroidalnej trzema metodami: opaskowanie metodą Barrona, leczenie z użyciem diatermii jednobiegunowej (Hemoron) oraz metodą DGHAL (selektywne zamykanie naczyń zaopatrujących żylaka) z możliwością rozszerzenia zabiegu o technikę RAR, czyli podszycie żylaka szwami mocującymi.

Pacjentom cierpiącym na chorobę refluksową przełyku (GERD) proponujemy minimalnie inwazyjny zabieg Stretta, wykonywany w trybie jednodniowej hospitalizacji.

W obrębie ortopedii stosujemy leczenie iniekcjami dostawowymi z PRP (osocze bogatopłytkowe) lub kwasu hialuronowego, które w przypadku małych stawów wykonywane są pod kontrolą USG.

Oferujemy specjalistyczne testy diagnostyczne, m.in. test oddechowy, oznaczanie kalprotektyny w kale, testy immunologiczne do wykrywania celiakii oraz test urazowy.

To zaledwie ułamek naszej gamy usług. Pełną listę zabiegów przedstawiamy w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie otyłości

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gastromed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska