Gastromed opinie

ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
7:30 - 19:30
wtorek
7:30 - 19:30
środa
7:30 - 19:30
czwartek
7:30 - 19:30
piątek
7:30 - 19:30
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka Gastromed została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Gastromed to Zakład Opieki Zdrowotnej założony w 2001 roku. Główną specjalnością placówki są choroby przewodu pokarmowego wraz z endoskopią przewodu pokarmowego. Prócz tego stopniowo rozszerzana jest oferta usług o nowe zabiegi wykonywane w trybie ambulatoryjnym. W grudniu 2014 została uruchomiona Pracownia Endoskopii Urologicznej, co pozwoliło na poszerzenie zakresu świadczonych usług o procedury endourologiczne. Od czasu uruchomienia pracowni powodzeniem cieszy się dr Paweł Iberszer - specjalista urolog FEBU (Fellow of European Board of Urology). Specjalizuje się w endourologii oraz onkologii urologicznej. W obszarze jego zainteresowań szczególne miejsce zajmują nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia kamicy moczowej i przerostu gruczołu krokowego. Zgodnie z opiniami jego pacjentów ma fantastyczne podejście do ludzi, jest wyrozumiały i cierpliwy. Ma ogromne doświadczenie i poczucie humoru. To najwyższej klasy fachowiec. Lekarz tak rozładowuje atmosferę podczas zabiegu, że nie odczuwa się skrępowania. Zaangażowanie pana doktora jest na najwyższym poziomie." - Olga D. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

duet
(Lublin)
5.0
duet (Lublin)
Dodano: 30 marca 2018
Tytuł:
"balonik"
nowoczesny wystrój, zaopatrzenie medyczne oraz profesjonalne i indywidualne podejście lekarzy do pacjentów
Zabieg:
Leczenie otyłości balonem żołądkowym BIB System (marzec 2018)
 
Szczegóły 
Edward
5.0
Edward
Dodano: 19 lipca 2017
Dotyczy:
Konsultacja gastroenterologiczna (lipiec 2017)
Lekarz:
prof. dr hab. n. med. Barbara Skrzydło-Radomańska
 
Szczegóły 
Agnieszka
5.0
Agnieszka
Dodano: 19 maja 2017
Zabieg:
USG transrektalne odbytnicy (maj 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska