Gastroskopie Kielce

Synonimy: badania gastroskopowe, endoskopowe badanie wnętrza przełyku

Filtruj wyniki

Gastroskopie Kielce - informacje

Kadra w ARTIMED Kadra w ARTIMED

Podstawowym celem wykonania gastroskopii jest diagnostyka chorób górnego odcinka przewodu pokarmowego, w tym choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, stanów zapalnych przełyku, żołądka i dwunastnicy oraz w celu wykluczenia zmian nowotworowych. Oprócz wskazań diagnostycznych, badanie może być wykonywane z powodu podejrzeń obecności ciał obcych lub polipów (gastroskopia terapeutyczna) z możliwością wykonania biopsji, polipektomii i innych zabiegów, np. zamykania przetok, czy obliteracji żylaków przełyku. 

Diagnostyka endoskopowa w Kielcach – gastroskopia

Badanie górnego odcinka przewodu pokarmowego w znieczuleniu miejscowym przeprowadzają specjaliści Pracowni gastroskopii NZOZ Artimed. Oferta obejmuje gastroskopię z testem na obecność Helicobacter pylori oraz badanie z konsultacją lekarską i pobraniem materiału (wycinka) do dalszych badań mikroskopowych. Podczas wywiadu, który przeprowadza specjalista gastrolog, pacjent otrzymuje wszystkie informacje, dotyczące przygotowania do gastroskopii. W ramach struktury palcówki, swoje usługi świadczą świadczą ponadto specjaliści w ramach Poradni żywieniowo-dietetycznej.

Gastroskopie z testem Helikobacter pylori oraz gastroskopie z badaniem histopatologicznym należą do świadczeń odpłatnych, oferowanych przez Poradnię endoskopii przewodu pokarmowego Szpitala Kieleckiego św. Aleksandra, która działa w ramach Oddziału Chirurgii Ogólnej. W ramach Poradni wykonywana jest ponadto kolonoskopia diagnostyczna i zabiegowa, duodenoskopia, rektoskopia oraz badanie przewodów żółciowych i trzustkowych z możliwością endoskopowego usunięcia złogów (ECPW). Diagnostykę żołądka i dwunastnicy zapewnia również obecna w strukturach Szpitala Pracownia RTG oraz USG.     

Leczenie i poradnictwo m.in. w zakresie choroby refluksowej przełyku, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego, należy do świadczeń lek. med. Jolanty Maślanej. Specjalista pediatrii II stopnia, specjalista gastroenterolog posiada umiejętności w zakresie patofizjologii, diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego, w tym wykonywania zabiegów endoskopowych w pełnym zakresie (gastroskopia, kolonoskopia, diagnostyka przy użyciu kapsuły endoskopowej, pH-metria przełyku). Do zakresu specjalizacji lekarza zalicza się również leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna.

Jaka jest cena gastroskopii w Kielcach i w Bath (Wielka Brytania)?

Gabinet zabiegowy w ARTIMED Gabinet zabiegowy w ARTIMED

Gastroskopia diagnostyczna w CircleBath to wydatek rzędu 1 326 £ i 2 348 £ (7 425 - 13 148 zł) w przypadku gastroskopii zabiegowej. Ceny oferowane w Kielcach są nieporównywalnie korzystniejsze i kształtują się w granicach 180 - 250 zł.

Gastroskopie - ceny w Kielcach na tle innych miast

 • Kielce od 220 zł do 250 zł
 • Warszawa od 180 zł do 400 zł
 • Częstochowa od 170 zł do 620 zł
 • Kraków od 200 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 655 zł
 • Lublin od 160 zł do 310 zł
 • Szczecin od 250 zł do 350 zł
 • Lubin od 200 zł do 360 zł
 • Radom od 220 zł do 590 zł
 • Łódź od 220 zł do 420 zł
 • Bydgoszcz od 220 zł do 300 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu gastroskopie także w miastach pobliżu Kielc, takich jak: Skarżysko-Kamienna lub Busko-Zdrój.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.