Gastroskopie Nieborowice i okolice

Synonimy: badania gastroskopowe, endoskopowe badanie wnętrza przełyku

Bezpośrednio Nieborowice nie dysponujemy placówką wykonującą gastroskopie, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Nieborowice. Gastroskopie można przeprowadzić m.in. w Centrum Medycyny Sportowej w Zabrzu (16 km od Nieborowice) w cenie 180 zł lub w Poliklinika Doktora Bessera w Sosnowcu (36 km od Nieborowice) gdzie cena za gastroskopie wynosi 260 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz gastroskopie Nieborowice? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.