Gastroskopie Warszawa

Synonimy: badania gastroskopowe, endoskopowe badanie wnętrza przełyku

Filtruj wyniki

Gastroskopie Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima Gabinet zabiegowy w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

Gastroskopia uznawana jest za najskuteczniejszą metodę diagnostyki górnego odcinka przewodu pokarmowego. Przeprowadzana może być zarówno w celu diagnostycznym, jak i terapeutycznym. W trakcie gastroskopii diagnostycznej wykonać można również test ureazowy (metoda wykrywania obecności bakterii Helicobacter pylori w błonie śluzowej żołądka) lub biopsję. Gastroskopia zabiegowa pozwala m.in. na usuwanie polipów lub zmian płaskich, tamowanie krwawień, usuwanie ciał obcych oraz opaskowane i obliterację żylaków przełyku. Umożliwia ona także wytwarzanie przetok odżywczych (u pacjentów z brakiem możliwości odżywania samodzielnego). Pacjent na badanie zgłosić się powinien na czczo.

Gastroskopia w Warszawie – gdzie można udać się na badanie

Na gastroskopię udać się można do lek. med. Piotra Pniewskiego, specjalisty chorób wewnętrznych. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Zakładzie Endoskopii i Elektrodiagnostyki w Lecznicy Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Ukończył kurs podyplomowego Europejskiego Towarzystwa Gastroskopii i Endoskopii. Oprócz gastroskopii (z wykonaniem testu ureazowego i pobraniem wycinków do badania histopatologicznego) wykonać może także kolonoskopię, jego oferta obejmuje ponadto rektoskopię oraz sigmoidoskopię.

Gastroskopie wykonuje także dr n. med. Anna Cybulska, specjalistka gastroenterolog, która doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Gastrologii Instytutu Żywności i Żywienia Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Wykonuje zarówno gastroskopie diagnostyczne, jak i lecznicze (z zabiegiem polipektomii lub tamowania krwawień). Jej oferta obejmuje ponadto diagnostykę i leczenie chorób narządów jamy brzusznej, choroby refleksowej oraz nieswoistego zapalenia jelit.

Badanie gastroskopowe w swojej ofercie posiada także dr n. med. Janusz Milewski, specjalista gastroenterolog. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenia Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelit Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. Przeprowadza gastroskopię, którą w razie konieczności łączy z testem ureazowym i pobraniem wycinków do badania histopatologicznego. Udać się do niego można również na kolonoskopię, polipektomię oraz enteroskopię. Jego oferta obejmuje ponadto dysekcję podśluzówkową, endomikroskopię, endosonografię oraz ECPW, czyli endoskopową cholangiopankreatografię wsteczną.

Cena gastroskopii w Warszawie i w Barcelonie

Sala pooperacyjna Sala pooperacyjna

Za wziernikowania górnego odcinka przewodu pokarmowego w Warszawie zapłacić trzeba około 150 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: w Drs. Guarner & Asociados - Hospital Delfos w Barcelonie wynosi ona 550 euro, czyli około 2 350 złotych

Gastroskopie - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 180 zł do 400 zł
 • Częstochowa od 170 zł do 620 zł
 • Kraków od 200 zł do 300 zł
 • Lubin od 200 zł do 360 zł
 • Radom od 220 zł do 590 zł
 • Kielce od 220 zł do 250 zł
 • Łódź od 220 zł do 420 zł
 • Bydgoszcz od 220 zł do 300 zł
 • Szczecin od 200 zł do 400 zł
 • Gdańsk od 655 zł
 • Lublin od 160 zł do 310 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu gastroskopie także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.