Kliniki i gabinety w Gdańsku

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Kliniki i gabinety w Gdańsku - informacje

Wenerolog jest lekarzem specjalistą, który zajmuje się schorzeniami, przenoszonymi drogą płciową zarówno przez wirusy (HIV, HBV, HTLV), bakterie (kiła, rzeżączka), grzyby (kandydoza, grzybica) oraz przez pasożyty (wszawica łonowa). Wszystkie zmiany skórne w obrębie zewnętrznych narządów płciowych (brodawki, wypryski, świąd) oraz towarzyszące im niepokojące objawy są wskazaniem do wizyty u wenerologa.   

Leczenie u wenerologa w Gdańsku

W rozpoznaniu i profilaktyce  chorób oraz dolegliwości wenerologicznych takich jak opryszczka, AIDS (wirus HIV), brodawczak (wirus HPV) czy mononukleoza, chlamydioza i czerwonka specjalizuje się dr n. med. Marta Malek, specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej praktyce współpracuje z laboratorium diagnostyki molekularnej oraz z innymi specjalistami, takimi jak urolog czy ginekolog, zapewniając pacjentom kompleksową opiekę w zakresie chorób wenerycznych i wynikających z nich komplikacji. Dr Malek jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W diagnostyce i leczeniu chorób wenerycznych oraz dermatoz w obszarze zewnętrznych narządów płciowych specjalizuje się również dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog-wenerolog. Absolwent Wydziału Lekarskiego w Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym oraz członek m.in. European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, skupia swoją działalność także na optymalizacji leczenia nowotworów skóry i nowych metod diagnostycznych chorób skóry oraz błon śluzowych. Jest laureatem wielu nagród, m.in. im. Prof. Tadeusza Bogdanowskiego za najlepszą pracę z zakresu dermatochirurgii. 

Porady lekarskie z zakresu leczenie chorób, przenoszonych droga płciową, oferuje także lek. med. Monika Konczalska, specjalista dermatolog-wenerolog, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, w trakcie rozprawy doktorskiej związanej z diagnostyką. Podczas konsultacji wenerolog - oprócz skóry - przeprowadza także rozpoznanie błon śluzowych, a w ofercie uwzględnia m.in. diagnostykę mykologiczną i bakteriologiczną chorób skóry, w tym leczenie dermatoz żeńskich narządów płciowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Leczenie wenerologiczne w Gdańsku i w Londynie (Wielka Brytania) – różnica cen

Badania przesiewowe w kierunku chorób wenerycznych w pełnym pakiecie, w ramach oferty The Gynae Centre w Londynie osiągają cenę rzędu 400 £ (2 240 zł). W Gdańsku podobny zakres badania (kiła, rzeżączka, chlamydia, HIV) wiąże się z kosztem około 300 zł.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska