4,6 / 5  - 159 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinety Lekarskie VITARS dr Marek Woźniak jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Więcej o usługach w Gabinety Lekarskie VITARS dr Marek Woźniak

Każdy pacjent, który przekracza próg naszego ośrodka, może liczyć na profesjonalne i kompleksowe leczenie. W ramach zabiegów chirurgicznych zajmujemy się wycinaniem znamion barwnikowych skóry, a także m.in. kaszaków, tłuszczaków oraz nowotworów skóry i tkanek miękkich. Usuwamy ciała obce i korygujemy szpecące skórę blizny. Pomagamy pacjentom ze zmianami chorobowymi, wykonując łyżeczkowanie i elektroresekcję. Zakładamy unieruchomienia i usuwamy opatrunki gipsowe, stosujemy blokady nerwowe i przeprowadzamy plastykę wrastających paznokci. Pobieramy wycinki do badania histopatologicznego i materiały do badań biologicznych. Diagnozujemy znamiona skórne, unikalnym w skali kraju systemem MoleMate.

W zakres wykonywanych przez nas usług wchodzi proktologia i flebologia. Przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń takich jak Hemoron i laser CO2, a także oferujemy usługi typu elektroobliteracja pajączków naczyniowych, stripping oraz miniflebektomia. Na naszą pomoc mogą liczyć również pacjenci cierpiący na ostre i chroniczne choroby płuc i oskrzeli. Zajmujemy się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego. Kwalifikujemy chorych do operacji kardiochirurgicznych, które są wykonywane w krakowskiej klinice.

Odmładzamy wygląd pacjentów, przeprowadzając szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Redukujemy zmarszczki z użyciem Botoxu, powiększamy usta profesjonalnymi wypełniaczami, oferujemy również zabiegi regeneracyjne z wykorzystaniem PRP, czyli osocza bogatopłytkowego. Ujędrniamy skórę i usuwamy zbędne nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Zwalczamy cellulit i rozstępy. Jako nieliczni w naszym województwie posiadamy nowoczesne aparaty Icoone, Zaffiro i DermaFrac.

Co leczymy

Zakres wykonywanych przez nas zabiegów jest wyjątkowo szeroki. W ramach chirurgii leczymy rany przewlekłe, wszczepiamy Esperal osobom uzależnionym od alkoholu, a także pomagamy pacjentom ze złamaniami i zwichnięciami kończyn. Leczymy hemoroidy i szczeliny odbytu, ropnie i przetoki okołoodbytnicze, zajmujemy się również polipami odbytu i odbytnicy oraz zakrzepowym zapaleniem naczyń. Udzielamy pomocy osobom cierpiącym na zakrzepowe zapalenie żył powierzchownych i głębokich, zatorowość obwodową oraz miażdżycę tętnic. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem żylnych owrzodzeń podudzi i żylaków kończyn dolnych.

Udzielamy również pomocy chorym na rozedmę, astmę oskrzelową, mukowiscydozę i inne schorzenia układu oddechowego. Oferujemy kompleksowe leczenie oraz poszpitalne prowadzenie osób zakwalifikowanych do terapii ambulatoryjnej. Leczymy pacjentów zmagających się z problemami skórnymi – proponujemy im terapię schorzeń alergicznych, trądziku, łojotokowego zapalenia skóry i łuszczycy. Pomagamy także osobom z chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, przy pomocy którego przeprowadzamy rozpoznawanie i leczenie chorób oczu. Zajmujemy się diagnostyką wad wzroku, prócz tego dobieramy okulary i soczewki kontaktowe. W ramach usług okulistycznych kwalifikujemy pacjentów do operacji zaćmy starczej oraz do zabiegów wszczepiania sztucznych soczewek, które przeprowadzamy w Krakowie.