Gabinety Lekarskie VITARS dr Marek Woźniak opinie

ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
-
Placówka Gabinety Lekarskie VITARS dr Marek Woźniak została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Gabinety Lekarskie VITARS to nowoczesny, wielospecjalistyczny ośrodek służący pomocą pacjentom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia. Oferuje im usługi z zakresu chirurgii, które przeprowadzane są w warunkach ambulatoryjnych. Operacje wymagające warunków szpitalnych przeprowadzane są w jednym z krakowskich szpitali. Umawiam tam kilka wizyt tygodniowo do Pana dr Marka Woźniaka. Przeprowadza on konsultacje i leczy choroby z zakresu chirurgii miękkiej, urazowej, naczyniowej, proktologii i medycyny estetycznej. Zgodnie z opiniami klientów jest to lekarz z powołania. Prezentuje bardzo indywidualne podejście do pacjenta, a przy tym posiada ogromną wiedzę, jest cierpliwy i wyrozumiały. Pan doktor jest osobą bardzo sympatyczną, łatwą w kontakcie, wszystko dokładnie tłumaczy, nie ma się wrażenie zniecierpliwienia podczas wizyty. Duży plus należy się placówce za świetnie wyposażony gabinet oraz bardzo miłą i uprzejmą obsługę." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Mikołaj
(Barcice)
4.0
Mikołaj (Barcice)
Dodano: 26 lipca 2018
Tytuł:
"Świetne podejście do pacjenta polecam"
Super opieka
Zabieg:
Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej (lipiec 2018)
Lekarz:
lek. Marek Woźniak
 
Szczegóły 
Mikołaj
(Barcice)
5.0
Mikołaj (Barcice)
Dodano: 10 lipca 2018
Tytuł:
"Świetne podejście do pacjenta"
Dotyczy:
Konsultacja chirurgiczna (lipiec 2018)
Lekarz:
lek. Marek Woźniak
 
Szczegóły 
Krzysztof
5.0
Krzysztof
Dodano: 27 kwietnia 2017
Zabieg:
Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu (kwiecień 2017)
Lekarz:
lek. Marek Woźniak
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska