4,5 / 5  - 26 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gemma - Centrum Medycyny Intymnej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Gemma – Centrum Medycyny Intymnej oferuje bogaty zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu  ginekologii estetycznej z wykorzystaniem systemu MonaLisa Touch oraz m.in. kwasu hialuronowego. Specjalizujemy się w laserowym liftingu pochwy, nieinwazyjnym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu i menopauzalnej suchości pochwy. W profesjonalny sposób przywracamy radość z życia seksualnego oraz atrakcyjność i funkcjonalność miejsc intymnych Oferowane zabiegi przeznaczone są dla Pacjentek w każdym wieku, zwłaszcza po porodach naturalnych, w okresie menopauzalnym, a także kobiet mających problem z atrakcyjnością miejsc intymnych i komfortem życia intymnego. 

Nasze zabiegi to nowoczesny sposób na uniknięcie inwazyjnych operacji chirurgicznych, powikłań i długiej rehabilitacji. Oferujemy m.in.:

  • zabiegi laserowe MonaLisa Touch, stosowane w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, poporodowego rozluźnienia pochwy i menopauzalnej atrofii pochwy, a także w korekcji warg sromowych oraz w labioplastyce, jak również przy wybielaniu miejsc intymnych oraz redukcji blizn.

  • zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego – w tym powiększanie warg sromowych większych i punktu G.

  • lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, który pozwala pozbyć się problemów i defektów kosmetycznych związanych ze zbyt szerokim wejściem do pochwy po wielokrotnych porodach naturalnych.

Oferujemy specjalne pakiety zabiegów rewitalizujących i menopauzalnych. Posiadamy także szeroką ofertę z zakresu nowoczesnej antykoncepcji min. założenie wkładki antykoncepcyjnej Jaydess, Mirena czy implantu podskórnego IMPLANON NXT.