ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Gemma – Centrum Medycyny Intymnej oferuje bogaty zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu  ginekologii estetycznej z wykorzystaniem systemu MonaLisa Touch oraz m.in. kwasu hialuronowego. Specjalizujemy się w laserowym liftingu pochwy, nieinwazyjnym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu i menopauzalnej suchości pochwy. W profesjonalny sposób przywracamy radość z życia seksualnego oraz atrakcyjność i funkcjonalność miejsc intymnych Oferowane zabiegi przeznaczone są dla Pacjentek w każdym wieku, zwłaszcza po porodach naturalnych, w okresie menopauzalnym, a także kobiet mających problem z atrakcyjnością miejsc intymnych i komfortem życia intymnego. 

Nasze zabiegi to nowoczesny sposób na uniknięcie inwazyjnych operacji chirurgicznych, powikłań i długiej rehabilitacji. Oferujemy m.in.:

  • zabiegi laserowe MonaLisa Touch, stosowane w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, poporodowego rozluźnienia pochwy i menopauzalnej atrofii pochwy, a także w korekcji warg sromowych oraz w labioplastyce, jak również przy wybielaniu miejsc intymnych oraz redukcji blizn.

  • zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego – w tym powiększanie warg sromowych większych i punktu G.

  • lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, który pozwala pozbyć się problemów i defektów kosmetycznych związanych ze zbyt szerokim wejściem do pochwy po wielokrotnych porodach naturalnych.

Oferujemy specjalne pakiety zabiegów rewitalizujących i menopauzalnych. Posiadamy także szeroką ofertę z zakresu nowoczesnej antykoncepcji min. założenie wkładki antykoncepcyjnej Jaydess, Mirena czy implantu podskórnego IMPLANON NXT.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gemma - Centrum Medycyny Intymnej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska