ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Gemma - Centrum Medycyny Intymnej została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Medycyny Intymnej Gemma to unikalne miejsce w Kielcach, zajmujące się problemami zdrowotnymi sfery intymnej kobiet. Placówka przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz ich funkcje seksualne, pozbyć się wstydliwego problemu nietrzymania moczu, tym które chcą podnieść komfort własnego życia, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie w pełni doznań erotycznych przez siebie i swoich partnerów. Klientki dzwoniąc do mnie pytają o możliwość umówienia wizyty u dr Michała Jarosińskiego. Posiada on specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Klientki uważają go za świetnego specjalistę. Ponadto mówią, że jest miły i delikatny. W plebiscycie Lekarz Roku przeprowadzonym w powiecie kieleckim w 2015 dr Jarosińki zajął 6 miejsce w specjalizacji ginekologia i otrzymał 1433 głosy." - Olga D. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Halina
5.0
Halina
Dodano: 18 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (maj 2017)
Lekarz:
lek. Michał Jarosiński
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska