Ginekologia estetyczna Gdynia

Synonimy: ginekologia plastyczna, kosmetoginekologia, zabiegi ginekologii estetycznej więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Ginekologia estetyczna Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Ginekologia estetyczna jest stosunkowo młodym działem medycyny, który rozwinął się w wyniku rosnącego zapotrzebowania kobiet na estetyczne zabiegi natury intymnej. Powstał z połączenia trzech dziedzin: ginekologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej przestają być tabu, poddaje się im coraz więcej pań. W Gdyni funkcjonuje co najmniej kilkanaście klinik, które oferują pacjentkom zabiegi ginekologii plastycznej.

Jeszcze do niedawna zabiegi naprawcze i kosmetyczne pochwy i krocza były postrzegane przez społeczeństwo jaka fanaberia. Dzisiaj już wiemy, że zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej mogą poprawić życie seksualne kobiety, zapobiec nawracającym infekcjom, poprawić funkcjonalność i wygląd okolic intymnych, a nawet pozwalają się pozbyć dolegliwości zdrowotnych. Luźność lub suchość pochwy, przerost warg sromowych, blizny poporodowe, zrosty po nacięciu krocza, a także nietrzymanie moczu – ginekologia estetyczna zna rozwiązanie na te i wiele innych intymnych problemów kobiet.

Techniki stosowane w ginekologii estetycznej

Od jakiegoś czasu w medycynie obserwuje się trend niskiej inwazyjności zabiegu. Dotarł on również do ginekologii estetycznej, dlatego oprócz klasycznych zabiegów chirurgicznych ta dziedzina medycyny stosuje również techniki laserowe oraz specjalistyczne preparaty.

Wśród zabiegów wykonywanych metodą chirurgiczną znajduje się plastyka warg sromowych mniejszych i większych, plastyka krocza czy plastyka pochwy. Gdyńska klinika Derm-Estetyka oferuje swoim pacjentkom plastykę warg sromowych w kwocie 3900 zł. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonują również lekarze Centrum Medycznego Nowe Orłowo. W placówce przeprowadzane są, między innymi, zabiegi plastyki krocza i pochwy.

Laseroterapia przyszłością ginekologii plastycznej

Jedną z najmniej inwazyjnych technik zabiegowych, wykorzystywanych w ginekologii estetycznej, jest laseroterapia. Na rynku sukcesywnie pojawiają się kolejne systemy laserowe zaprojektowane specjalnie z myślą o intymnym pięknie kobiet. Za pomocą lasera można zrewitalizować pochwę, zmniejszyć wargi sromowe, a także wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu.

W ofercie gdyńskiej kliniki Invi-Med znajdują się laserowe zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Klinika oferuje swoim pacjentkom zabiegi zwężania oraz odmładzania pochwy laserem, oba w kwocie 1900 zł. Ponadto kobiety znajdą w ofercie placówki laserowe leczenie nietrzymania moczu. Laseroterapię proponują również specjaliści z evi-MED. Do oferty tej klinki należy laserowe usuwanie blizny krocza, zwężanie i odmładzanie pochwy.

Nici liftingujące, kwas hialuronowy, czyli nowości z zakresu ginekologii estetycznej w Gdyni

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Ginekologia estetyczna coraz częściej korzysta ze zdobyczy medycyny przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się nici liftingujące, które, jak wielu twierdzi, całkowicie zrewolucjonizowały medycynę estetyczną, umożliwiając osiągnięcie efektu liftingu bez konieczności poddawania się chirurgicznym procedurom. Również ginekologia estetyczna doczekała się swoich nici liftingujących. Mowa tu o niciach Varginal Narrower, przeznaczonych do liftingu krocza. Gdyńska klinika InviMed oferuje ten zabieg w kwocie od 2780 zł do 3580 zł.

W ginekologii estetycznej stosuje się wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym ma na celu spotęgowanie przyjemności ze stosunku. Zabiegi wykonują, między innymi, Klinika Anna Pikura oraz Centrum Medyczne Nowe Orłowo. Kwas hialuronowy stosuje się również w celu powiększenia warg sromowych. Ceny w Gdyni wahają się od 1200 do 2400 zł. Zabieg oferują Klinika Anna Pikura, Derm-Estetyka oraz InviMed.

Pacjenci szukali zabiegu ginekologia estetyczna w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Wejherowo.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska