Ginekologia estetyczna Poznań

ginekologia plastyczna, kosmetoginekologia, zabiegi ginekologii estetycznej więcej »

Filtruj wyniki:
Poznań, ul. Braniewska 20

Medikor

3,7 / 5  (885 opinii)  rozwiń
 • Zwężanie pochwy laserem 1 500 zł
 • Rewitalizacja pochwy laserem 1 500 zł
 • Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym 2 000 zł
 • Plastyka warg sromowych mniejszych / większych od 2 500 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (przedzabiegowa)  180 zł
Poznań, ul. Zofii Nałkowskiej 59 lok. U3

Mandala Clinic

4,5 / 5  (98 opinii)  rozwiń
 • Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym 3 000 zł
 • Plastyka pochwy od 10 000 zł
 • Plastyka warg sromowych mniejszych / większych od 4 000 zł
 • Zmniejszanie warg sromowych laserem 7 000 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
 • Konsultacja ginekologiczna (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Ginekologia estetyczna Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej mają na celu nie tylko poprawę wyglądu żeńskich narządów płciowych, ale także polepszenie ich naturalnych funkcji po przebytych porodach, w związku z wiekiem czy w przypadku ich deformacji lub patologii. Do tych zabiegów należą m.in. plastyka pochwy i krocza, operacyjna poprawa warg sromowych większych i mniejszych, plastyka łechtaczki oraz powiększenie punktu G, zabiegi na błonie dziewiczej (odtworzenie lub usunięcie). Chirurg plastyk może także przeprowadzić zabiegi rekonstrukcyjne na żeńskich narządach płciowych oraz skorygować bliznę, pozostałą po porodzie drogami naturalnymi (krocze) lub przez cesarskie cięcie (brzuch).

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w Poznaniu

Na operacje z zakresu ginekologii plastycznej można udać się w Poznaniu  do Centrum Medycznego Lekarze, gdzie przeprowadzane jest laserowe obkurczanie i rewitalizacja pochwy za pomocą lasera MonaLisa Touch, wypełnianie warg sromowych preparatem z kwasem hialuronowym Desirial Plus czy lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower. Ponadto pacjentka może poddać się tutaj także laserowemu wybielaniu odbytu czy laserowemu wybielaniu warg sromowych, a także redukcji blizny po cięciu cesarskim czy nacięciu krocza.

Poznańskim lekarzem, zajmującym się zabiegami z zakresu kosmetoginekologii, jest dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, ginekolog i położnik (specjalizacja II stopnia w 1993 roku) oraz specjalista ginekologii onkologicznej (od 2009 roku), który odbył wiele szkoleń z ginekologii plastycznej, np. staż w szpitalu Obagi Plastic Surgery And Dermatology Hospital w Riyadh w Arabi Saudyjskiej (z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej) lub w 2008 roku szkolenie z laserowego odmładzania pochwy LVR oraz laserowego modelowania krocza i sromu DLV. Należy do amerykańskiego towarzystwa The Laser Vaginal Rejuvenation Institute of America. W praktyce lekarskiej zajmuje się m.in. liposukcją wzgórka łonowego, laserową plastyką krocza czy rekonstrukcją pochwy i krocza po porodzie.

Ginekologia estetyczna oferowana jest również przez Klinikę Kolasiński, mieszczącą się w Swarzędzu-Nowej Wsi niedaleko Poznania (12 km). Placówka ta proponuje plastykę warg sromowych mniejszych, plastykę łechtaczki, operację plastyczną powiększania warg sromowych większych a także zabieg odtworzenia błony dziewiczej czy usunięcia lub nacięcia błony dziewiczej. Ponadto pacjentka może się tutaj poddać liftingowi pochwy za pomocą nici Vaginal Narrower, plastyce pochwy czy powiększeniu punktu G za pomocą wstrzyknięcia w niego preparatu Desirial Plus, zawierającego kwas hialuronowy.

Jaka jest cena zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej żeńskich narządów płciowych w Poznaniu, a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Za plastykę pochwy trzeba w poznańskich klinikach zapłacić kwotę 15 000 zł, natomiast w  London Welbeck Hospital (Wielka Brytania) na to samo trzeba wydać sumę 8 100 funtów (45 700 zł).

Pacjenci szukali zabiegu ginekologia estetyczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor: