Ginekologia estetyczna Swarzędz i okolice

Synonimy: ginekologia plastyczna, kosmetoginekologia, zabiegi ginekologii estetycznej więcej »

Bezpośrednio Swarzędz nie dysponujemy placówką wykonującą ginekologia estetyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Swarzędz. Ginekologia estetyczna można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (11 km od Swarzędz) w cenie 300 zł lub w Medi Art Institute w Poznaniu (11 km od Swarzędz) gdzie cena za ginekologia estetyczna wynosi 2 000 zł. W wymienionej placówce ginekologia estetyczna wykonuje stomatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Usługa ginekologia estetyczna Swarzędz jest najczęściej wykonywana przez ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska