Ginekologia estetyczna Szczecin

Synonimy: ginekologia plastyczna, kosmetoginekologia, zabiegi ginekologii estetycznej więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)
Kamień Pomorski  ul. Kopernika 28

Centrum Medyczne Meritum

ocena 4.5 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług świadczonych w ramach ambulatoryjnej opieki medycznej, a także działającego w naszym ośrodku O... więcej

Pacjenci szukali zabiegu ginekologia estetyczna także w miastach pobliżu Szczecina, takich jak: Goleniów lub Stargard Szczeciński.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.