Ginekologia estetyczna Waksmund i okolice

Synonimy: ginekologia plastyczna, kosmetoginekologia, zabiegi ginekologii estetycznej więcej »

Bezpośrednio Waksmund nie dysponujemy placówką wykonującą ginekologia estetyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Waksmund. Ginekologia estetyczna można przeprowadzić m.in. w LaserMed Nowy Targ w Nowym Targu (4 km od Waksmund) w cenie 1 490 zł lub w Allmedica w Nowym Targu (4 km od Waksmund) gdzie cena za ginekologia estetyczna wynosi 450 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska