Ginekologia estetyczna Żory

Synonimy: ginekologia plastyczna, kosmetoginekologia, zabiegi ginekologii estetycznej więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Żory wybierają także placówki z Bielska-Białej (36 km od centrum Żory)
Bielsko-Biała  ul. Żywiecka 71

Klinika Galena

ocena 4.6 / 5 (22 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Klinika ginekologiczna Galena powstała z myślą o kompleksowej opiece medycznej bazującej na odpowiedniej profilaktyce, wnikliwej diag... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali zabiegu ginekologia estetyczna w pobliżu Żory, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Zabrze, Cieszyn, Bytom, Sosnowiec, Jaworzno oraz Dąbrowa Górnicza.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska