ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 17:00
wtorek
8:00 - 17:00
środa
8:00 - 17:00
czwartek
8:00 - 17:00
piątek
8:00 - 17:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia GlobalDent Pacjenci GlobalDent Wygląd zewnętrzny GlobalDent Gabinet zabiegowy GlobalDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi GlobalDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi GlobalDent Gabinet zabiegowy GlobalDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi GlobalDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi GlobalDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi GlobalDent Gabinet zabiegowy GlobalDent Recepcja, poczekalnia GlobalDent Certyfikaty, dyplomy GlobalDent Recepcja, poczekalnia GlobalDent Recepcja, poczekalnia GlobalDent GlobalDent - logo

Informacje ogólne o GlobalDent

GlobalDent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny stworzony z myślą o pacjentach, którzy pragną zachować zdrowy i piękny uśmiech przez długie lata. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych lekarzy, którzy oprócz specjalistycznej wiedzy cechują się także poczuciem empatii, potrafią rozmawiać z pacjentami i wiedzą jak najskuteczniej rozwiązać ich problemy z uzębieniem. Osoby, które trafią do naszej kliniki, mogą mieć pewność, że dobierzemy metodę leczenia indywidualnie, dostosowując ją do konkretnego typu problemu.

W naszej ofercie znajdują się podstawowe zabiegi typu oczyszczanie uzębienia z nagromadzonych na nim złogów kamienia nazębnego, osadów i przebarwień (skaling, polerowanie i piaskowanie), leczenie próchnicy i chorób dziąseł, a także odbudowę protetyczną. Proponujemy pacjentom korony w przypadku utraty pojedynczego zęba, mosty – przy bardziej rozległych ubytkach, zakładamy również protezy. Zajmujemy się wszczepianiem implantów, które oprócz trwałości odznaczają się wyjątkowym komfortem użytkowania i w pełni naturalnym wyglądem. W naszym gabinecie przeprowadzane są zabiegi chirurgiczne obejmujące ekstrakcję zębów, usuwanie zębów mądrości i zębów zatrzymanych oraz plastyka połączeń z zatoką szczękową. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów stomatologicznych gwarantujemy uzyskanie idealnego koloru, kształtu oraz utrzymanie właściwych funkcji zęba.

Jako wielospecjalistyczna placówka oferujemy również leczenie ortodontyczne i endodontyczne. Pomożemy pozbyć się Państwu uporczywego bólu dziąseł spowodowanego nadwrażliwością na wysokie lub niskie temperatury oraz udowodnimy, że zmiana codziennych nawyków higienicznych pozwoli raz na zawsze pożegnać się z bólem.

Wiemy, jak ważna jest dbałość o utrzymanie komfortu psychicznego pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wizyty odbywały się w przyjaznej atmosferze, a zabiegi były szybkie i bezbolesne.

Prowadzimy gabinet przyjazny dzieciom i kobietom w ciąży. Wiemy, jak ważne jest wyrobienie u malucha prawidłowych nawyków dbania o higienę jamy ustnej, dlatego staramy się, aby w czasie pierwszej wizyty dziecko zaprzyjaźniło się ze stomatologiem i w przyszłości chętnie odwiedzało gabinet. Z usług GlobalDent chętnie korzystają kobiety ciężarne, które zmagają się z ciążowym zapaleniem dziąseł i infekcjami przyzębia. Nasi lekarze pomogą zwalczyć rozpulchnienie i bolesność dziąseł, a także przeprowadzą inne konieczne zabiegi dentystyczne, dobierając metody lecznicze i diagnostyczne do potrzeb pacjentki. Pragniemy udowodnić, że nowoczesne nauki medyczne pozostają w służbie człowiekowi i bez względu na jego stan i kondycję zdrowotną konieczne jest kontrolowanie stanu uzębienia.

Nasza placówka z roku na rok poszerza zakres działalności. W jej ofercie znalazły się  zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, która skutecznie wygładza zmarszczki na długi czas. Wierzymy w kompleksową dbałość o urodę, dlatego nie ograniczamy się do leczenia stomatologicznego. Pełny i zdrowy uśmiech można uzyskać, dbając nie tylko o zęby, lecz również o stan skóry twarzy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do wyposażenia naszej placówki należą nowoczesne sprzęty diagnostyczne, takie jak m.in. pantomograf cyfrowy oraz cyfrowy rentgen zębów pozwalający wykonać pojedyncze zdjęcia zębowe dla pełnej i dokładnej diagnostyki. Zdjęcie RTG uzyskane w ten sposób może być dowolnie powiększane, obracane, a nawet mierzone na ekranie monitora.

Do usuwania kamienia nazębnego i osadów wykorzystujemy skaler ultradźwiękowy.

Udogodnienia dla pacjentów

Placówka GlobalDent została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W klimatyzowanej, przestronnej poczekalni nasi pacjenci mogą w spokoju oczekiwać na przyjęcie do gabinetu. Akceptujemy płatności gotówką i kartą. Na miejscu można nabyć po atrakcyjnych cenach profesjonalne przybory do higieny jamy ustnej.

Rejestracja na wizytę lekarską odbywa się osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy placówki.

Osiągnięcia i certyfikaty GlobalDent

Wszyscy członkowie naszego zespołu systematycznie podwyższają kompetencje zawodowe przez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Wiedzę zdobytą w czasie konferencji i sympozjów naukowych wykorzystują w codziennej pracy zawodowej.

Wierzymy w skuteczność interdyscyplinarnej współpracy, dlatego nasi specjaliści sukcesywnie poszerzają zakres swoich zainteresowań medycznych.

Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent Gabinet GlobalDent

Filmy GlobalDent

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska