poniedziałek
16:00 - 22:00
wtorek
16:00 - 22:00
środa
16:00 - 22:00
czwartek
16:00 - 22:00
piątek
16:00 - 22:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Oferta gabinetu obejmuje konsultacje, diagnostykę i leczenie z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz proktologicznej. Proponujemy małoinwazyjne zabiegi wykonywane w warunkach ambulatoryjnych, a także przeprowadzamy leczenie operacyjne w szpitalu, z którym współpracujemy.

W naszym gabinecie pomoc uzyskają pacjenci zarówno w stanach nagłych, jak i przewlekłych. Zajmujemy się chirurgią skóry, wykonujemy zabiegi usuwania zmian i znamion skórnych. Ponadto oferujemy leczenie chorób tarczycy, żył, odbytnicy i innych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia. jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska