ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
7:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Recepcja, poczekalnia Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Gabinet konsultacyjny Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Laser do zabiegów Mona Lisa Touch Sala operacyjna Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Gabinet konsultacyjny Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Recepcja, poczekalnia Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Recepcja, poczekalnia Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Widok ogólny Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Gyncentrum Ginekologia Plastyczna - logo

Informacje ogólne o Gyncentrum

GYNCENTRUM Ginekologia Plastyczna to nowoczesna klinika oferująca swoim Pacjentkom szeroki zakres zabiegów w ramach ginekologii plastycznej oraz estetyki narządów intymnych.

Wyróżniamy się nowatorskim podejściem do stref intymnych kobiety, ich wyglądu i estetyki. Oferowane przez nas zabiegi pozwalają, w sposób bezbolesny i nieinwazyjny, przywrócić pożądany wygląd oraz prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych.

Nasza oferta skierowana jest do kobiet w każdym wieku. Przeprowadzamy zabiegi korekcyjne wewnętrznych oraz zewnętrznych narządów intymnych – niwelujemy deformacje i asymetrie warg sromowych, pomagamy pacjentom z problemem wypadnięcia pochwy, nietrzymania moczu, rozluźnieniem lub uszkodzeniem tkanek krocza, a także paniom, które chcą odmłodzić okolice intymne oraz borykającym się z utratą elastyczności i nawilżenia pochwy.

Mamy duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy pierwszą kliniką w Polsce, która do swojej oferty wprowadziła innowacyjną metodę leczenia niepłodności ANEVIVO. Technika ta pozwala na skrócenie do niezbędnego minimum okresu przebywania zarodka poza organizmem matki, dzięki czemu kobieta już od pierwszych chwil ma poczucie, że jest bliżej samego procesu zapłodnienia i swojego dziecka. Metoda ANEVIVO umożliwia przepływ płynów, substancji odżywczych i komórek endometrium między dzieckiem a środowiskiem matki. Macica może dostosować się do przyjęcia zarodka, podobnie jak w przypadku zapłodnienia naturalnego.

Przeprowadzamy naszych pacjentów przez cały proces zapłodnienia in vitro: stymulację hormonalną, pobranie komórek jajowych i nasienia, zapłodnienie pozaustrojowe oraz transfer zarodków do macicy. Pacjenci pozostają pod stałą opieką doświadczonych specjalistów i są w rzetelny sposób informowani o stanie zdrowia i dalszych rokowaniach.

Do oferty należy również inseminacja nasieniem partnera i nasieniem anonimowego dawcy. Ta metoda leczenia sprawdza się u kobiet z zaburzeniami owulacji, zaburzeniami w obrębie szyjki macicy oraz u par z niepłodnością idiopatyczną. Wskazaniem do inseminacji są również obniżone parametry nasienia partnera.

To, co wyróżnia naszą placówkę, to wdrażanie i stosowanie innowacyjnych metod wspomaganego rozrodu, w tym m.in.: IMSI, PICSI, witryfikacji oocytów czy diagnostyki preimplantacyjnej PGD. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą również badania laboratoryjne. Pacjenci centrum mają ponadto dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Przykładamy wszelkich starań, by odwiedzające nas pacjentki czuły się w pełni swobodnie. Otaczamy je profesjonalną i życzliwą opieką, mając na względzie, że część problemów, z jakimi się do nas zgłaszają, jest dla nich nie tylko źródłem dolegliwości bólowych, ale i kompleksów. W celu zapewnienia im poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

  • Nowoczesna klinika – zabiegi przeprowadzamy w intymnej atmosferze, przy zastosowaniu zaawansowanej technologicznie aparatury. Nasze pacjentki mają pewność, że znajdują się pod opieką profesjonalistów.

  • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabiegi pacjentki spędzają w przytulnej poczekalni, w której mogą odprężyć się i zrelaksować.

  • Parking dla pacjentów – pacjentki, które przyjechały do nas własnym samochodem, nie będą mieć problemów ze znalezieniem miejsca dla swojego pojazdu. Bezpośrednio przy budynku, w którym mieści się nasz ośrodek, znajduje się duży płatny parking.

  • Obsługa pacjentów zagranicznych – posługujemy się językami: angielski, niemiecki, polski, rosyjski, ukraiński, serbski, słowacki.

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?

  • Doskonałe metody leczenia 
  • Profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta
  • Zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny
  • Najnowsze rozwiązania techniczne w in vitro
  • Rozbudowany dział turystyki medycznej
  • Szeroki zakres usług

Osiągnięcia i certyfikaty Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum może się poszczycić wieloma atutami, z których największym jest dobra opinia i zaufanie, jakim darzą nas nasze pacjentki. Oferujemy im nowoczesne zabiegi, dzięki którym odzyskują pewność siebie i pozbywają się kompleksów oraz bólu. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny, w tym ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej. Dodatkowo oferujemy pacjentkom pomoc psychologa i seksuologa.

Sukcesywnie poszerzamy zakres świadczonych usług, zdobywając kolejne certyfikaty i uprawnienia do posługiwania się nowoczesnymi technikami leczenia. Nasze pacjentki mogą liczyć na indywidualne traktowanie oraz pełne wsparcie naszego zespołu.

Filmy Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska