4,5 / 5  - 2 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gyncentrum Ginekologia Plastyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Oferta Gyncentrum została stworzona z myślą o kobietach, które zmagają się z problemami natury estetycznej jak i zdrowotnej okolic intymnych. Specjalizujemy się w zabiegach ginekologii plastycznej, poprawiających wygląd oraz funkcjonalność narządów intymnych kobiety. W zakres wykonywanych przez nas zabiegów wchodzą m.in. zabiegi przy użyciu lasera MonaLisa Touch, nowoczesnej metody umożliwiającej wykonywanie bezinwazyjnych procedur w obszarze miejsc intymnych kobiety.

Zabiegi przeprowadzane za pomocą lasera MonaLisa Touch:

  • Labioplastyka, czyli plastyka warg sromowych, to zabieg polegający na zmianie kształtu warg sromowych mniejszych lub większych poprzez ich zmniejszenie lub powiększenie. Zaleca się go kobietom z deformacją lub asymetrią oraz przerostem warg sromowych, które odczuwają dyskomfort z tym związany.

  • Leczenie nietrzymania moczu. Problem nietrzymania moczu dotyka kobiet w różnym wieku. Przyczyną schorzenia może być operacja, menopauza, poród. Podstawowym objawem są częste wizyty w toalecie i niekontrolowane oddawane moczu. Zabieg polega na wzmocnieniu ścianek pochwy oraz ujścia cewki moczowej poprzez laserową stymulację włókien kolagenowych w błonie śluzowej.

  • Obkurczanie pochwy. Poród siłami natury, urazy okołoporodowe, menopauza to główne przyczyny spadku napięcia i rozluźnienia pochwy. Skutkuje to mniejszymi doznaniami lub ich brakiem w trakcie stosunku. Zabieg polega na zwiększeniu elastyczności ścianek pochwy, a tym samym na zmniejszeniu jej obwodu. W efekcie powraca prawidłowa funkcjonalność i estetyka pochwy.

Zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego Desirial. Desirial to implanty na bazie usieciowionego kwasu hialuronowego dedykowane ginekologii estetycznej. W naszej klinice Desirial wykorzystywany jest do zabiegów wypełniania i rewitalizacji warg sromowych, a także powiększania punktu G. Zabieg jest nieinwazyjny, polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w miejsce poddane iniekcji. Jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Odmładzanie okolic krocza przy pomocy nici Vaginal Narrower. Nici Vaginal Narrower to nowatorskie rozwiązanie służące do odmładzania kobiecych okolic intymnych. Metoda ta polecana jest przede wszystkim kobietom w wieku 40-60 lat, po przebytych siłami natury porodach z przypadkiem wypadnięcia pochwy lub nieprawidłowym zszyciem mięśni krocza. Zabieg jest nieinwazyjny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Efekt estetyczny widoczny jest natychmiast po zabiegu.

Zabiegi w zakresie ginekologii plastycznej:

  • Clitoroplastyka – odkrycie i uwypuklenie łechtaczki. Zabieg skierowany jest do kobiet, których życie seksualne nie jest satysfakcjonujące z powodu częściowo lub całkowicie ukrytej pod fałdem skóry łechtaczki.

  • Hymenoplastyka – odtworzenie błony dziewiczej. W tym celu wykorzystuje się diatermię niskotemperaturową oraz szwy rozpuszczalne, którymi zszywa się fałdy pozostałe po błonie dziewiczej.

  • Hymenotomia – nacięcie zbyt grubej błony dziewiczej, uniemożliwiającej pełną inicjację seksualną. Zabieg jest nieinwazyjny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym.