Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
7:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

32 433pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Gyncentrum Ginekologia Plastyczna
ul. Żelazna 1
40-851 Katowice

Gyncentrum Ginekologia Plastyczna na mapie

Nasza klinika mieści się tuż przy Drogowej Trasie Średnicowej (DTŚ), czyli drodze szybkiego ruchu, która łączy sześć miast konurbacji górnośląskiej. Znakomita lokalizacja ośrodka umożliwia łatwe i szybkie dostanie się do dowolnego punktu miasta. Od najbliższego przystanku tramwajowego dzieli nas zaledwie 100 metrów. W ciągu 5 minut jazdy samochodem można dostać się do Dworca Głównego PKP – mieści się w odległości ok. 1,2 km. Taki sam dystans dzieli naszą placówkę od Dworca Głównego PKS. Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości 35 km, zaś Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice dzieli od nas 70 km.

Prócz łatwości dojazdu naszym atutem jest niedaleka odległość od największych atrakcji miasta. Na terenie Parku Śląskiego, w odległości ok. 1,7 km od kliniki, mieści się Śląskie Wesołe Miasteczko – największy tego typu obiekt w kraju. Podobny dystans dzieli nas od kolejnej katowickiej atrakcji, czyli Spodka. Nieco dalej znajduje się Śródmieście przyciągające turystów swoimi zabytkami, wśród których można wymienić kamienice stojące przy ulicy Mariackiej, Kościół Mariacki, a także Katedrę Chrystusa Króla.

Czytaj więcej
Katowice, ul. Żelazna 1

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska