Gyncentrum Ginekologia Plastyczna opinie

ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
7:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka Gyncentrum Ginekologia Plastyczna została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika Gyncentrum Ginekologia Plastyczna w Katowicach powstała z myślą o kobietach i ich potrzebach zdrowotnych. Lekarze oferują tu szereg zabiegów umożliwiających uzyskanie lub przywrócenie pożądanego wyglądu okolic intymnych. Pacjentki po wizycie u specjalistów z Kliniki Gyncentrum zawsze bardzo chwalą zarówno lekarzy, jak i cały personel medyczny za profesjonalną i życzliwą opiekę. Według Ich opinii to klinika na bardzo wysokim poziomie, ze wspaniałym zespołem lekarzy. Personel medyczny jest wyjątkowo życzliwy i nastawiony na komfort i potrzeby pacjentek. Z udogodnień można wymienić aptekę, która jest na miejscu, co pozwala na oszczędność czasu w wykupieniu lekarstw. Ceny oferowanych usług są przystępne." - Paulina K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Ania
5.0
Ania
Dodano: 20 lutego 2018
Obsługa oraz pomoc Pań z recepcji, jak również położnych z kliniki
Zabieg:
Badanie prenatalne Harmony (luty 2018)
 
Szczegóły 
Katarzyna
4.0
Katarzyna
Dodano: 20 listopada 2017
Tytuł:
":)"
Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z usług tej kliniki.
Dotyczy:
Konsultacja ginekologiczna (listopad 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska